Genel ICO Kripto Para

Amicorum: inceleme

Yazan bybrawe

Amicorum Nedir?

Amicorum , müziği seven insanlar için yeni bir platform. Platform, müzikseverler için güvenilir bir topluluk oluşturulmasına yardımcı olmak için geliştirilmekte olan bir kripto para birimi ortamıdır. Amicorum kelimesi Latince gelir ve arkadaş toplanması anlamına gelir. İnsanların müzikal etkinlikler ve festivaller için bilet satın almaları ve satmaları için dünyanın dört bir yanına konserler veren kalabalık kaynaklı bir blockchain tabanlı P2P sistemidir. Bilet satın alan herkes AMI Token ile yapabilir.

Amicorum platformu aşağıdaki işlevleri sunacaktır:

 • Kullanıcı Portalı Oluşturulması
 • KYC ve vize mekanizmaları
 • Merkezi olmayan bilet değişimi
 • Blockchain defteri doğrulaması
 • Bilet satma kuralları
 • Satış ve fon havale mutabakatı

Amicorum Blockchain Müzik Festivalleri ve Konserleri Nasıl Çalışır?

İnsanların müzikal etkinlikler ve festivaller için bilet satın almaları ve satmaları için dünyanın dört bir yanına konserler veren kalabalık kaynaklı bir blockchain tabanlı P2P sistemidir. Bilet satın alan herkes AMI Token ile yapabilir. Jeton, Ethereum blockchain’edayanır ve buradan, sıfırlar için işlem maliyetinde satıcılar için çalışır.

Amicorum.Live, blockchain teknolojisinde geliştirilen yeni geliştirilmiş ve çok yenilikçi yeni bir sistemdir. Müzik konseri bilet endüstrisinde bazı aksaklıklar yapmak ve insanların biletleri yeniden satabildiği merkezi olmayan bir dünya pazarına dönüştürmek istiyorlar . Herkes, işlem masrafları ve işleme ile ilgili ücretlerden etkilenmeden bilet satın almak için kullanabilecekler.

Sistem, işlem için “0” işlem ücreti veya ücret sunar. Finans sınırları yoktur ve platformda sahte biletler satılamaz. İnceleme, satış ve satın alma işlemlerinizi sundukları ödüllerle de kazanabilirsiniz. Ve hatta dünya çapında platformda bilet satmak için erişilebilirlik bile var.

Sınırlı sayıda jeton var. Ve sürekli olarak alıcılar ve satıcılar için para kazanmak için talep olacak sürekli bir artış. İşleminizin% 20 kadarını herhangi bir zamanda ödül olarak kazanabilirsiniz. Jeton büyümesi, kullanıcı büyümesi ve etkileşimi ile artacaktır.

Amicorum Project.Live ICO

Canlı ICO, festivallere ve konserlere bilet satmak için tamamen merkezi olmayan bir platform ve eşler arası ağ oluşturur. Tüm yurtiçi ekonomi, bilet almak / satmak için kullanılan AMI jetonları üzerine kurulmuştur. Amicorum müzik, tiyatro, sergi vb. Sevenleri için yeni bir platform.

Platform, müzikseverler için güvenilir bir topluluk oluşturmak için geliştirilmekte olan bir kripto para birimi ortamıdır. “Amicorum” kelimesi Latince gelir ve arkadaş toplamak anlamına gelir. Dünya çapında konserlerin yanı sıra müzik etkinlikleri ve festivallere bilet alma ve satma konusunda yardımcı olmak için tasarlanmış zincir tabanlı bir P2P sistemidir.

Bilet satın alan herkes bunu bir AMI jetonuyla yapabilir.

Projenin uzman değerlendirmesi

Birçok uzman, bu platformun blokchein teknolojisine dayanan güvenli ve şeffaf bir işlem sistemi olacağını iddia ediyor.

Böylece, bu projenin uzmanları işlem masraflarını ve hileli işlemleri ortadan kaldırmak istiyor.

Bu şirketin her değişimde çok özel olan ticari değeri vardır. Potansiyel yatırımcılara kolaylık sağlamak, şirketlerin dünyada sınıflama yapabilecekleri şifreleme işlemlerinden biri olmakla birlikte, net ve ayrıntılı detaylar sağlar ve aynı zamanda şirketin gelecekteki yatırımcılara gerçekten ilgi gösterip göstermediğini belirleyen bir yol haritasıdır – potansiyel.

Bir piyasayı parasal pazarlık yapmak için bir yer arıyorsanız, bu, blockchain platformuna dayalı bir kriptografik ticaret piyasasının ana seçeneklerinden biri olarak alabileceğiniz bir çözümdür. En son blockchain platformu teknolojisi ile donatılmıştır.

AMICORUM.LIVE Ticari para piyasalarından biri ve kriptografiyi, hissedarların karı için büyük faydaları olan bir piyasa demokrasi sistemi aracılığıyla yapıyor.

AMICORUM.LIVE burada kriptografi ile ticaret yapmak için bir yer olarak diğer pazarlardan daha iyi açıklanabilir bir avantajı vardır.

AMICORUM.LIVE, piyasayı gösteren ve finansal ekosistemin işleyişini değiştiren başarılı blockchain tekniklerine dayanan yeni bir ticaret platformu yaratır. Bu sistem, bazı muhtelif varlıklar üzerinde müzakere sürecini desteklemek için platformdaki muadillerini kullanır. Ayrıca, bu platform aynı zamanda ticari bir Token olarak bilinen kendi kripto para birimini kullanır.

Geliştiriciler, Jetonun işleyişini desteklemek için lüzum üzerinde büyük bir hedef oluşturmayı umuyorlar.

Platformun amacı:

Blockchain teknolojisiyle çeşitli finansal varlıkların dönüştürülmesinde lider olun. Bu müzakere sitesine katılmaya karar verdikten sonra, kurucunun deneyim ve yaratıcı fikirleri sayesinde, size kesinlikle sizin için büyük karlar ve avantajlar sağlayacak olan borsalara ya da borsalara yatırım yapmaya ve başlamanıza devam edebileceğinizden eminim.

Biletlerin satışı için pazar

Yakın tarihli bir araştırmaya göre, ikincil bilet piyasası sürekli büyüyor ve bu değer sadece 2016’dan 2020’ye kadar artacaktır. Giderek daha fazla insan konsere katılıyor ve sayıları sürekli artıyor. Piyasanın ortalama büyüme oranının yaklaşık% 6,92 olması beklenmektedir, bunun neticesinde sektörün 2021 yılına kadar yıllık 24.55 milyar dolar olduğu tahmin edilmektedir.

Kural olarak, ikincil bilet pazarı aşağıdaki alanlarda popülerdir: spor etkinlikleri, konserler ve festivaller, tiyatrolar, sinema. İstatistiklere göre, 2016 yılında yeniden satış pazarı 8,9 milyar dolara ulaştı ve en popüler kategori sportu.

Amicorum AMI ICO Detayları

Şu anda şirketin ICO’su ile ilgili bilgi bulunmamaktadır . İnşallah yakında bilgi yayınlayacaklar, böylece şirketin arkasında kimin hakkında daha fazla bilgi edinebiliriz.

Amicorum’un Arkasında Kim?

Takım Adrian Arora tarafından yönetiliyor, o ana kurucu ve yatırımcı. Ekipte bulunan ve projeyi ilerletmeye yardımcı olmaya hazır beş kişi daha var. İnsanların sosyal profillerine hiçbir bağı yoktur, bu yüzden kim olduklarını doğrulamak zor olacaktır. Ayrıca şirket merkezinin genel merkezinin yeri hakkında da bilgi yoktur. Bunların ikisi de kırmızı bayraklar olarak görülüyor ve fırsatı yüksek riskli bir yatırım haline getiriyor.

 • Jeton adı – AMI
 • Toplam jeton sayısı – 50.000.000
 • Özel satışta mevcut toplam sayı – 15.000.000
 • Satış öncesi toplam rakam – 15.000.000
 • ICO sırasında kullanılabilir toplam – 10.000.000
 • Özel satış başlangıç ​​tarihi – 1 Mart 2018
 • Özel satış bitiş tarihi – 30 Mart 2018
 • Ön-ICO başlangıç ​​tarihi – 1 Nisan 2018
 • ICO Öncesi Bitiş Tarihi – 30 Nisan 2018
 • ICO başlangıç ​​tarihi – 1 Mayıs 2018
 • ICO bitiş tarihi – 30 Haziran 2018
 • Yumuşak kapak – 5 milyon dolar
 • Sert kapak – 20 milyon dolar

Amicorum Sonuç

Yeni bir yatırım fırsatı arıyorsanız , muhtemelen Amicorum.Live ekibi ile çalışabilirsiniz. Ancak, ekibin daha fazla kişisel bilgi vermesini beklemek de isteyeceksiniz. Ekibi veya şirketin yerini doğrulayacak profiller olmadan, para göndermek için tehlikeli bir şirket.

% 80: ICO’nun Toplam Dağılımı – 40.000.000

% 15: Kurucu / Yönetim için Ayrılmış – 7.500.000

% 2: Danışman için ayrılmıştır – 1.000.000

% 3: Kendi Pazarlama Hedefleri / Sadakat – 1.500.000

Yolharitası

İNANILMAZ EKİP

Muhammed Shakil: Danışman

Adrian Arora: Kurucu ve Yatırımcı

Sam Kalra: Kurucu ve Yatırımcı İlişkileri Başkanı

Kanwar Arora: Finansal Analiz Müdürü

Sang Hyeon: Topluluk Yöneticisi – Kore

Damira Baigozha: Pazarlama ve ICO SMM – SE – ASIA

Ali Zain: Blockchain’in Gelişimi

Bu inanılmaz projenin bir parçası olun. Tam kepçe için beyaz kağıdı indirin.

Bir dahaki sefere kadar…

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

Web sitesi: https://amicorum.live/

Teknik İnceleme: https://account.amicorum.live/WhitepaperEnglish.pdf

Duyuru: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3032839.0

Telegram: https://t.me/joinchat/IAPTFAnbFEx2gjtuw23RCA

Twitter: http://twitter.com/AmicorumLive

Facebook: https://www.facebook.com/amicorum.live/

Medium: https://medium.com/@amicorumlive

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/amicorum/

Reddit: https://www.reddit.com/user/amicorum-live/

 

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

0x549b9489ca6146e4143b069ea6292905d411e325

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap