Genel ICO Kripto Para

Araba Yarışı Oyuncuları için Blockchain Tabanlı Yeni Platform: CryptoCarz

Yazan bybrawe

CryptoCarz Nedir?

CryptoCarz bir blockchain tabanlı çok oyunculu sanal gerçeklik yarış oyunu. Tuhaf bir şekilde, oyun oyuncuların kendi yarış arabalarında kendi arabalarını oluşturmalarına ve nihayetinde sürmelerini sağlar. Tamamlayıcı garaj, oyuncuların benzersiz yarış arabası modelleri üretmesini sağlayan sürekli güncellenmiş modlar ve kitlerle donatılmıştır. Ayrıca, kullanıcılar sanal garajda koleksiyon olarak saklanabilecek sınırlı sayıda arabaya erişebilecekler.

Ek olarak, oyuncular sanal showroom özelliğini kullanarak meslektaşlarını araba koleksiyonlarını kontrol etmeye davet edebilirler. Daha sonra arkadaşlar farklı yarış modlarına katılabilirler. Temel olarak, CryptoCarz modelleri desteklenmektedir ve önde gelen dijital para birimleri ile ilgilidir. Bununla birlikte, bu şu anda mevcut olan proje ile ilgili tek resmi bilgidir.

CryptoCarz Blockchain Sanal Gerçeklik Spor Yarış Oyunu Nasıl Çalışır

CryptoCarz, kullanıcının ETH dijital cüzdanında bulunan özel yapım otomobillerin alımını ve satışını kolaylaştıran Ethereum blockchain üzerine inşa edilen bir projedir . Bu bağlamda, her bir modelin sınırlı sayıda yarış arabası bulunacak ve daha fazlası asla serbest bırakılmayacak. Ayrıca, her bir model, onu düzenleyen benzersiz bir akıllı sözleşme koduna sahip olacaktır. Esasen, CryptoCarz modelleri bir intrinsik değeri olan bir ERC721 şikayet programı belirteci biçiminde saklanır.

Bir yarış müsabakasına hak kazanabilmek için, bir oyuncunun bir araba sahibi olması ya da bir araba kiralaması gerekir. Platform, ligler ve turnuvalar da dahil olmak üzere çok çeşitli yarış modlarına sahiptir ve tek ön koşul, bir yarış aracının sahipliğini (ister geçici ister geçici olsun) olmasıdır. Oyun projenin web sitesinden erişilebilir olacak.

CryptoCarz Yol Haritası
İlk olarak, CryptoCarz gelecekteki modüllerin entegrasyonu için temel oluşturacak güvenli ve ölçeklenebilir bir teknik mimarinin gelişimine başlayacaktır. Bu, arka uç altyapısının yapılandırılmasını, akıllı sözleşmelerin oluşturulmasını, dijital cüzdan entegrasyonunu ve Ethereum blockchain ile arabirim oluşturmayı içerir.

Başlangıç ​​aşamasının implantasyonundan sonra, bu proje VR desteğinin sonlandırılmasına ve başlatılmasına odaklanacaktır . Bu aşamada, kullanıcıların yarış arabalarını özelleştirme kabiliyetine sahip olacakları da bu aşamadadır.

Referanslar

İnternet Sitesi: https://www.cryptocarz.io/

Teknik Rapor: https://www.cryptocarz.io/docs/CryptoCarz_1P.pdf

Özet: https://www.cryptocarz.io/docs/CryptoCarz_WP.pdf

Galeri: https://www.cryptocarz.io/gallery.html

Twitter: https://twitter.com/cryptocarz

Medium: https://medium.com/@cryptocarz

Telegram: https://t.me/cryptocarz

BTT BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3406762

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3405109.0


bybrawe: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap