Genel ICO Kripto Para

ARAW: E-ticaret ekosistemi için merkezi olmayan ödeme sistemi

Yazan bybrawe

ARAW, kripto dünyasında ve geleneksel işlem araçlarında gerekli değişikliği getirmeye geldi. ARAW, nakit ödemelerinizi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yapabileceğiniz, gelecekteki ödeme sisteminizi, işlemleriniz için ücret alınmadan dahi, zaman ve yer göz önüne alınmadan getiriyor.

Günümüz dünyasında pek çok finansal kurumda teknolojinin ilerlemesine rağmen, ödeme / işlem sistemindeki mevcut engellerin ortadan kaldırılması düşüncesiyle, sistemi etkileyen bir çok konu maalesef henüz çözülmemiştir. Bu finansal kurumların kredi kartı, online aktarım sistemi gibi ödeme araçlarının kullanımına yükseltilmesi, sistemlerin ve zaman yönetiminin güvensizlik sorununa etkili ve ikna edici bir cevap vermemiş, tek bir işlemin tamamlanması çok uzun sürmektedir. 1 ila 3 gün. Ayrıca, bu araçlara bağlı işlem ücretleri hala vardır.

Son zamanlarda, teknolojinin günlük hayatta ilerlemesini takiben, geniş ve akıllı düşünme uzmanları Cryptocurrency teknolojisi ile ortaya çıktı. Yukarıdaki sorunların bazılarına çözüm önerileri için alkışlar alsa da, yine de henüz sorunlara gereken yanıtı vermemiştir. Bu kripto para birimlerinin bir kısmı çözüme sahiptir, ancak sadece geçicidir, çünkü başarılarını sürdürmek için gerekenlere sahip değildirler; Bu arada, yüksek işlem ücretleri konusu hala onlarla çözülmedi.

EtherAum Blockchain tarafından kontrol edilen merkezi olmayan Ödeme sisteminin çekirdeği olan ARAW Token’i tanıtarak, dünya genelindeki bireyler için blockchain ödeneklerini arttırmak anlamına geliyoruz. ARAW, misyonu E-Ticaret ve Ödeme işletmelerinin avantajlarını pekiştirmek olan gezegendeki başlıca organizasyondur; E-Commerce Marketplace, Touch ve Pay Cryptocurrency Kartı, Online Cryptocurrency Payment ve ARAW jetonu tarafından kontrol edilen Ethereum Blockchain üzerindeki Unified Reward System için uçtan uca yanıtlar verin. ARAW jetonunun amacı, herkesin günlük çevrimiçi ve mağaza içi alışverişinin bir parçası olmaktır.

ARAW aşaması, e-Ticaret ve cryptocurrency ekonomisindeki merkezi konuları siliyor. ARAW ekosistemi, ARAW ekosistem sisteminden tüm bireyler için kullanıldığı ve geri kazanıldığı gibi, temel bir ödülün üzerine çıkmaktadır. Benzer şekilde, ARAW jeton sahipleri, taşınabilir cüzdan ARAW’larını kullanarak jetonları üzerinden para değiştirebilir ve Banka hesabınıza para iade edebilir.

Proje Amacı

• E-Ticaret Pazarı, Touch & Pay Cryptocurrency Kartı, on-line Cryptocurrency Payment ve ARAW jetonu tarafından düzenlenen Ethereum Blockchain tarafından güçlendirilen Birleşik Ödül Sistemi için uçtan uca çözümler sağlayın

• Tüketici odaklı kayma sistemi yapın

• Dünya genelinde düzenli müşteriler tarafından çalıştırılabilecek net bir sistem oluşturun; ve dolayısıyla, ARAW jetonunun, Blockchain temelde esaslı kripto para biriminin benimseme oranını artırın

Piyasa bakış

Tüm dünyada E-Ticaret endüstrisi tanıma kazanmaya devam ediyor. Geçtiği her gün, web tabanlı alışveriş aşaması müşterileri edinir ve değişim hacmini genişletmeye devam eder. Bu, perakende ve internet endüstrisinin yeteneğini daha sonra büyümeye devam edecek. 2014 yılında, dünya çapında internet işletmeciliği teklifleri yaklaşık 1,33 trilyon dolardı ve bu rakamın 2020’de iki katına çıkması bekleniyor.

ARAW Jetonu

Bu projenin öncüleri olan büyük konsept seviyesinin ardında, ARAW Platformu şüphesiz, Merkezi Olmayan Gelecekteki Ödeme Ekosisteminin Kalbi olacaktır.

ARAW Platformunun en büyük hedeflerinden biri, tüketicilerin ayak izlerini genişletmeyi, onlarla anlam ilişkileri kurmayı ve dolayısıyla işin genişlemesini arttırmayı amaçlayan e-ticaret işletmelerine birleştirilmiş bir ödül sistemi sağlamak ve satışa sunmaktır.

ICO Detayları

İlk Para Teklifi

Ticker: ARAW

Jeton tipi: ERC20

ICO belirteç fiyatı: 1 ARAW = 0,01 ABD doları

Toplam jeton: 5.000.000.000

Jeton satışı için kullanılabilir: 3.500.000.000 (% 70)

Beyaz liste: Evet (15 Mayıs – 30 Haziran)

Müşterinizi Tanın (KYC): EVET

Satış öncesi başlangıç ​​tarihi: 1 TEMMUZ

Genel satış başlangıç ​​tarihi: TBD

Yumuşak kapak: 5.000.000 USD

Sert kapak: 25.000.000 USD

Kabul eder: ETH

Satış öncesi için bizimle iletişime geçin: tokensale@arawtoken.io

Satış öncesi

Jetonlu Satış: 1 TEMMUZ – 30 AĞUSTOS

Halk indirimi

1 Ağustos 2018

Takım

ARAW Platformu, tartışılmaz zengin deneyimlere sahip profesyonellerle başlatıldı ve desteklendi. Ekibimiz akıllı sözleşmelerin yıkıcı gücüne inanmaktadır ve bunları Ödeme ve E-Ticaret sisteminde etkin kılmak için önemli çaba sarf edecektir. Böylece ARAW proje tekerleğinde, yatırımınızın doğru platformda olduğundan emin olabilirsiniz.

Bazıları içerir;

Krutesh Shah- Kurucu Ortak & CEO

Carlo Pascoli – Kurucu Ortak ve CTO

Dev Shah – CBDO

Manan Jobanputra- Kurşun Blockchain Geliştirici

Bu harika proje hakkında daha detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki kanallardan birine ulaşın;

Web siteleri: https://arawtoken.io/

Telegram: https://t.me/ArawTokenOfficial

Twitter: https://twitter.com/arawtoken

Facebook: https://www.facebook.com/arawtoken

Teknik İnceleme: https://arawtoken.io/assets/araw_whitepaper_english.pdf?v1.0

 

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

0x549b9489ca6146e4143b069ea6292905d411e325

Yazar Hakkında

bybrawe

1 Yorum

  • alışveriş arttıkça ödeme şekli ve zamanları için de çeşitli yollar aranıyor. araw ı açıklayıcı tanııtımınız için teşekkürler

Yorum Yap