Genel ICO Kripto Para

BitEsprit – Kripto ticareti için evrensel bir çözüm

Yazan bybrawe

BitEsprit, dijital döviz ticareti için tek duraklı bir dükkan olarak tasarlandı. Bitcoin ticaretini ve fiat’a karşı fiat alımını kolaylaştıran yerleşik işlem kabiliyeti ile birlikte gelir. Geliştiriciler, altcoin ticaretine girişe engelleri ortadan kaldırma vizyonuna sahiptir. Böylece, kepçeler dünyasında başarılı olmak için tüm güçlüklere eşit bir fırsat vermiş olacaklar.

Platform, kullanıcılara ticaret yapabilecekleri çok çeşitli alt kodlara doğrudan erişim sağlayacak fiat-altcoin trading çiftlerini uygulayacak. Bunun yanı sıra, platformları fiat’ta yapılan karı harcamayı çok daha kolaylaştıracaktır. Bu platformda, her kullanıcı, kullanıcının fiat dengesine bağlı BitEsprit banka kartına erişim fırsatı bulacak . İhtiyacınız olanı elde etmek için düzinelerce siteye gitmeniz gerekmeyecek. BitEsprit tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

BitEsprit’in Misyonu

Bu platformun misyonu, altcoin ekosistemine girmenin önündeki tüm engelleri ortadan kaldırmaktır. Bu, hem tüccarlar hem de markalaşmak isteyen yeni projeler için yapılacak. Bu projenin yarattığı değişimde, tüccarlar altkolamaya doğrudan erişebilecekler. Bunun yanı sıra, altcoin geliştiricileri listelenmesi kolay olacak. Şu anda, bir borsada listelenmek istiyorlarsa yüksek ücret ödemek zorundalar.

 

Bu proje herkese sermaye elde etmek ve büyümek için eşit bir zemin verecektir. Girişe engeller çoktur ve kripto dünyasındaki herkesi etkilemiştir . Değişimin yanı sıra, herkes sadece birkaç tıklamayla tüm ilgili hizmetleri sunan bir platforma erişecek. Olduğunuz seviye ne olursa olsun, bu platformda işlem yapmak mümkün olacaktır. Yeni başlayanlar ve uzmanlar için oluşturuldu.

Ticaret kopyalayın
Bu özellik, yeni uzmanların uzmanların neler yaptığını kopyalamasına izin verecektir. Kopya ticareti ile kullanıcılar, kopya ticareti için fonlarının ne kadarının kullanılabileceği konusunda bir sınır oluşturabilecekler.

Platform ve ICO Hakkında

Bu platformda, ERC 20 uyumlu belirteci BEC (BitEsprit) işlemleri güçlendirir. Bu belirtimle, sipariş ücretlerinin% 50’si ve para çekme ücretlerinin% 50’si değiştirilebilir. Bunun yanı sıra, takım belirteç yanıkları için bazı kar kullanmaya adamıştır. Tüm şifreli paralar, bir ICO bulundurmaları gerektiğinde BEC’de liste ücretlerini ödeyecektir. Platform ayrıca BEC tokenlerini serbest bırakmak için bir ICO’ya sahip olacak. Bu ICO’nun 43.756.410 USD’lik sert bir başlığı olacak. Ana ICO, 27 Nisan 2018’de başlayacak. Herkes katılabilir, ancak en az 50 USD katkı yapması gerekecektir.

BitEsprit Sorunları

Çözmeyi planladıkları problemlerin bazıları güvenilmez müşteri desteğini içerir. Şu anda, çoğu borsa, müşteri desteğinde neredeyse hiçbir şey yatırımı yapmakla ünlüdür. Bu değişim, iyi bir kar kümesinin, sorunların nasıl ele alınacağı konusunda eğitim personeline girmesini sağlayacaktır. Bu sayede, yeni başlayanlar bile ihtiyaç duydukları desteğe erişebilirler. Yeni alışverişler bile bu değişimden memnuniyet duyacaktır .

Token Parametleri

Adı: BitEsprit (BEC
Sembolü: (BEC)
Toplam Token: 100.000.000 BEC
Satılacak toplam Token: 70.000.000 BEC (% 70)
Soft Çap: 15.000.000 $
Hard Çap: $ 43,756,410
Başlangıç: 03 Nisan 2018 16:00 CET
Başlangıç ​​Crowdsale: 27 Nisan 2018 16:00 CET
Crowdsale Satış fiyatı: 0,85 ABD doları

Referans

Web : https://bitesprit.com/
Whitepapers : https://cdn.bitesprit.com/documents/whitepaper.pdf
Telegram : https://t.me/bitesprit
Twitter : https://twitter.com/bitesprit
Facebook : https://www.facebook.com/bitesprit/
Media : https://medium.com/bitesprit
Ann : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3213051


bybrawe: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap