Genel Kripto Para

Bountyhive.io Bounty Programı Nedir?

Yazan bybrawe

Bountyhive.io Bounty Programı Nedir? Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda bounty programlarıyla ilgilenen arkadaşlar için bir web sitesi paylaşacağım sizinle. Ben daha önce 2 kez bu web sitesini kuran kişi sayesinde bounty programından hatrı sayılı paralar kazandım. Bu sebeple sizinle paylaşmak istedim. Bitcointalkta bounty managerlığı yapan Tudor isimli bir İngiliz üye tarafından açılan sitede şuanda 4 tane Bounty programı var. Şimdi içerik olarak Bountyhive.io yu sizin için inceleyip bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle Bounty Programları ile ilgili size kısaca bilgi vermek istiyorum. Bounty Programları, Kripto Para piyasasına girme hazırlığında olan ICOlar yani proje halindeki tokenler için tanıtım amaçlı programlardır. Yani sizin anlayacağınız dilde reklam kampanyalarıdır. Bu programlar sayesinde ICO’lar piyasada duyurulur, yatırımcı çekmeye çalışır. Siz de bounty programlarına girerek bir anlamda bu ICO’nun reklam elemanı gibi çalışırsınız.

Peki ne kadar kazandırıyor bu bountyler derseniz o çok değişken işte. Proje için başarılı bir PR Kampanyası ile projeye güven sağlanırsa proje çok kıymetleniyor. Şimdi size Bountyhive.io yu anlatmak istiyorum.

Bu site daha önce daha değişik bir şekildeydi şuanda yenilenen yüzüyle karşınızda. Bitcointalkta birkaç arkadaş birleşmiş ve çok sağlam projeler için reklam anlaşmaları yapıyorlar. Siteye üye oluyorsunuz ve burada çeşitli ICO’ların reklamlar duyuruları var. Twitter, Facebook, Tercüme, Makale, Telegram, Medium vb. gibi reklam programlarından dilediğinizi seçiyorsunuz.

Haftalık olarak ne yapmanız gerektiği size harfiyen anlatılıyor zaten sitede. Bunları okuyarak ve düzenli paylaşım yaparak hatrı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Mesela ne kazanırım diye soracaksınız tabi. Bountiesler çok değişik paralar kazandırdığı gibi çok düşük paralarda kazandırabilir. Genelde tanınmış menajerler işe yaramayan ICO’larla uğraşmazlar, çünkü siz az kazandığınızda projenin menajerleri de az kazanacaktır. Onlar sizin patronunuzdur bir anlamda.

Bu tarz oluşumlar oldukça sizleri bilgilendirmeye çalışacağım. Detaylı bilgi için Türkçe Telegram Grubundan kolayca üye olabilirsiniz.

Bountyhive.io Web Adresi için Tıklayın.

Bountyhive.io Türkçe Telegram Grubu için Tıklayın.

Hepinize bol kazançlar dilerim.

Not: bu yazı siberekonomi sitesinden izin alınarak eklenmiştir.

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap