Genel ICO Kripto Para

BUILDERIUM ICO İNCELEME

Yazan bybrawe

Halihazırda sektörlerin ya da sektörlerin büyük bir kısmı teknolojik ve inşaat sektörünü kullanıyor ve aynı zamanda teknolojik ilerlemeyi kullanan kategoriye de giriyor. Piyasa, endüstrinin büyümesi ve genişlemesi için rendeleme kabiliyetine sahip yeni teknikler, araçlar ve stratejilere tamamen uygundur.

Ancak bu pazar gelecektekilerin çok gerisinde ve daha fazlası yapılmalı. Hizmetlerin kalitesi ve kolaylığı büyük ölçüde gerekli olacaktır, ancak bu ihtiyaçlar söz konusu olduğunda maliyet ve diğer çabalar çok yüksek olmalıdır. Sektörlerin çoğu şimdi en çok süreçlerini dijitalleştiriyor. Böyle endüstriler Sağlık, Mali ve Ulaştırma’dır, ancak inşaat endüstrisi hala eski moda bir şekilde devam etmektedir ve iletişim ve reklamları merkezi bir bölgesel veya küresel platform oluşturmayan genel bir şekilde sürdürülmektedir.

Şu an inşaat sektöründe bu problemler var

 1. Rekabet, müşterileri bulmakta zorlanıyor.
 2. İnşaat işçileri evden iş teklifi bulabilirler.
 3. Müşteriler, kiralayacakları işçilerin kalitesi ve fiyatlarının da çok yüksek olduğundan emin değiller.

Bu tür problemlerden dolayı, Builderium hem müşteriler hem de inşaat işçileri için bir çözümdür. Builderium, inşaat işlerinde çalışan şirketleri yerel müşterileriyle uzun vadeli veya geçici projeler için birleştiren dijitalleştirilmiş bir platformdur. Builderium şirketlerini veya ona bağlı olan herhangi bir kişiyi kullanarak, profesyonellerin profillerini beceri veya konum veya deneyime veya hepsine göre eşleştirebilirsiniz.

İnşaat sektörünün mevcut durumu

 • Henüz keşfedilmeyi bekleyen pek çok teknolojik ilerleme var ve kesinlikle inşaat sektörünün daha iyi bir yol geliştirmesi gerekiyor.
 • İnşaat yüklenicileri herhangi bir uygun reklam kanalına sahip değildir ve bu konuda farkındalık eksikliği vardır. İnşaat sektörlerinin çoğu, müşterilere ve diğer ilgili taraflara da farkındalık kazandıracak iyi bir pazarlama planına veya stratejisine sahip değildir.
 • Çevrimiçi aktif portföyleri olan inşaat müteahhitlerinin eksikliği ve inşaat sektörü ile ilgili bilgi bulmak çok zordur.
 • Çoğu müşteri ve yüklenicinin birbiri için güvenmediği, endüstrinin güvenilir işçileri veya müşterileri projeleri tamamlaması için ciddi bir sorunu vardır.
 • Bu günlerde ödeme güvenliği de sıkıntı içinde ve çoğunlukla üçüncü şahısların katılımı nedeniyle inanılmaz derecede güvenli olacak.
 • Mevcut serbest platformlar, pazarlık ve sonuç verme konusunda esneklik sağlamaz.
 • Projeler için gerçek yetenekli profesyonel eksikliği ve vasıfsız ve sahte halkların geleceği bir başka sorunu da beraberinde getirecek ve bu da güven sorunu yaratacaktır.

Builderium bu dezavantajları aşmak için nasıl çalışır.

Müşteriler, projelerinin ayrıntılı özetini gönderebilirler. Daha sonra ilgili profesyonel proje önerilerini değerlendirecek ve açık artırmada işlenecektir. Ardından müşteriler en düşük teklifle çalıştıktan sonra işlerini yapabilirler. Ayrıca yükleniciler herhangi bir projeye teklif verebilir ve inşaat işçileri inşaat işlerine göz atabilirler

Tersine Açık Arttırmalar ile inşaat projelerine bağlı Builderium

Ters Açık Artırma Nedir?

Ters ihale süreci, ihalenin, bireysel veya ticari bir kuruluş tarafından platformda ilan edilen işlere yüklenici tarafından yapılmasını içerirken, alıcının açık artırma işlemi, alıcının kendi fiyatına karşılık gelene kadar, mal veya hizmetlerinin fiyatını düşürmesi gibi bir süreçtir. Builderium üzerinde herkes kendi inşaat projeleri hakkında bilgi verebilir ve mevcut müracaatta bulunması gereken asgari miktarı iş ve müşteri için geçerli sayısız müşteriye gönderebilir.

Müşterilere, inşaat işçilerine ve müteahhitler için inşaat platformunun çeşitli faydaları vardır.

 1. Blockchain teknolojisiyle daha güvenli bir şekilde ödeme işlemi, kullanıcılar için daha güvenlidir.
 2. Dünyanın dört bir yanındaki tecrübeli bireyleri keşfedebiliriz.
 3. Teklif vermeden önce mevduat ödeyerek mal ve varlık için iyi bir güvenlik olacaktır.
 4. Builderium platformunda farklı inşaat hizmetlerini keşfedebiliriz.
 5. Kullanıcılar “BUILD” e özgü kripto para birimiyle hizmet için ödeme yapabilirler.

Token Modeli

BUILD, builderium’da bulunan kripto para birimidir ve toplam tutarı 23000 ETH,% 20’si de ICO öncesi dönemde,% 60’ının kamuya sunulması ve diğer% 20’si danışmanlara ve diğer çekirdek ekiplere tahsis edilecektir. Bu YAPI belirteci sadece builderium platformunda değil, aynı zamanda Builderium.com platformunda da kullanılabilir.

 

Builderium ICO Daha Fazla Bilgi için:
Resmi Web Sitesi: https://builderium.io
Teknik İnceleme : https://builderium.io/img/Builderium_Whitepaper_26_07.pdf
Telgraf: https://telegram.im/@BuilderiumTopluluk
Twitter: https: // twitter.com/Builderium
ANN Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4685040.0

 

bybrawe – https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

0x549b9489ca6146e4143b069ea6292905d411e325

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap