Genel ICO Kripto Para

Code of Talent – Mikro Eğitimde Blockchain Destekli Devrimsel Yaklaşım

Yazan bybrawe

Code of Talent, eğitimdeki mevcut sorunları ele alma vizyonundan doğan dünyanın ilk blok zincir tabanlı mikro öğrenme platformudur. Bu platform ile herkes, En kolay şekilde ve En anlaşılır şekilde eğitim görebilirler. Ayrıca, bu platformdaki öğrenciler öğrenmenin dışında ödüllerde kazanabilirler. Amaçları Dünyadaki herkes için eşit fırsatlar yaratarak; becerilerini ve yeteneklerini geliştirmek istiyoruz. Kısaca, Öğrencileri öğrenmeye motive etmeyi amaçlamaktadır. Böylece onların bilgi ve becerilerde ki bilgi eksikliğini tamamlarlar.

Sorun:

Mevcut eğitim sistemi, sıkıcıdır ve sadece teorik bilgi öğrenimi gibi birçok problemle karşı karşıyadır. İyi öğretmenlerden yoksun olan bir çok öğrenci vardır. Bu öğrenciler maddi sebeplerden dolayı özel okula gidemiyorlar. Online kurslar, eğitim sektörünün vazgeçilmez bir tercihi olurken, Fakat öğrencilerin çoğu bu kursaları tamamlamamaktadır. Bu yüzden E-öğrenme, öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap değildir.

Çözümleri:

Code of Talent, bu tür sorunların üstesinden gelmeyi ve yeni bir öğrenme şekli getirmeyi amaçlamaktadır. Bu platform aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Öğrenirken kazanma,
 • 10 dakikalık oturumlar
 • Maksimum 40 katılımcıdan oluşan küçük gruplar ile doğrudan öğretmen etkileşimi.
 • Çalışanlar için kayıtların kanıtlanmış kanıtı.
 • 3. Parti entegrasyonu – birinci sınıf içerik, işverenler, reklam verenler ve sponsorlar.
 • Gelişim hızının arttığı oyun mikro öğrenme motoru.
 • Öğrenciler ve eğitimciler için liyakate dayalı teşvikler.
 • Doğrudan öğretmen etkileşimi.

Ayrıca, eğiticilere ve öğrenicilere, motive eden bir sistemi vardır. Bu platform aynı zamanda öğrenicinin başarıları hakkında da bir iz bırakır, böylece bu bilgiler işverenler tarafından da kullanılabilir.

Mikro öğrenme, eğitimcilerin ve öğrenicilerin katılımı ile gerçekleştirilmektedir, bireylerin anlamasının kolay olduğu anlatım şekilleri ve ek sorular için şansı olan küçük oturumlara katılmalarına olanak sağlamaktadır. Kurslar, çoğu tüketici için ödeyerek erişilebilir , ancak Code of Talent zincirinin kullanımı, tüketicilerin yalnızca sembollerin liyakate dayalı ödenekleri ile çalışmasını sağlayacaktır.

Code of Talent Mvp

Mikro öğrenme, kişiselleştirilmiş kullanıcı öğrenme deneyimi ve benzeri görülmemiş etkileşim ve oyunlaştırma düzeylerinde en yüksek standartlara ulaşmak için kapsamlı bir Ar-Ge sürecine giren bir çalışma ürünüdür. Ürün, Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen Ar-Ge şirketlerinden Ascendis ve dijital katılım konusunda endüstride uzman bir uzman olan Co-factor tarafından birlikte geliştirilmiş. Mikro öğrenmeyi kullanarak performans, katılım ve öğrenme süresinde geleneksel metodolojiye kıyasla olağanüstü iyileştirmeler görmek istiyorlar ve Pfizer, Astra
Zeneca, Piraeus Bank, Societe Generale BRD ve JTI gibi ilk ödeme sponsorları bulunmaktadır. Websitelerinden demo sürümüne erişebilirsiniz.

Code of Talent Ana Özellikleri

Token Teşvik Sistemi

Hem öğrenciler hem de eğitimciler için liyakat bazlı token tahsis ödülleri vardır. Platform, teşviklerin düzenli olarak tahsis edilmesi için ödül token havuzu kullanmaktadır.

MİKRO ÖĞRENME MOTORU

Günlük öğrenme oturumlarının 10 dakikadır. Öğrencileriyle doğrudan öğretmen etkileşimi için oturumdaki maksimum 40 katılımcı olacaktır.

İŞE ALIM ÖZELLİĞİ

Yükselen yeteneklere ve becerilere odaklanmak isteyen şirketlere yönelik işe alım için kullanılabilecektir. Şirketler, kriterleri tanımlayabilecek, platformda arama yapabilecek , öğrenenlerin başarı kayıtlarını alabilecek ve işe alım yapabilecekler

REKLAMCILIK ÖZELLİĞİ

İşverenler markalarını artırmak ve genel marka bilinirliğini artırmak isteyen şirketler bu platformda reklam verebilecekler.

SPONSORLUK ÖZELLİĞİ

Dünya çapında yetenek gelişimini desteklemek isteyen bireylere ve şirketlere yönelik sponsorluk işlevleri vardır.

PREMİUM İÇERİK

Eğitimciler, genel içerik puanlarına göre Premium İçerik sağlayıcı statüsünü alırlar. Premium İçerik eğitimcileri, kursları için ücret alabilir ve sertifikalı bir ağ oluşturabilirler.

KİŞİSEL ANTRENÖR

Premium İçerik statüsüne sahip eğitimciler, en iyi performansı gösteren öğrencileri belirli dersler için Kişisel Koç olarak kabul ederler. Kişisel Koçlar, soruları yönlendirmek ve sorularına cevap vermek için öğrencilerle doğrudan etkileşimde bulunur.

ÜCRETLİ KURSLAR

Yüksek kaliteli Premium kurslarına erişim için Premium İçerik eğitimcinin gerektirdiği ücret ödemesiyapılır.

Sonuç

Code of Talent, insanların öğrenme motivasyonunu yüceltmek için tasarlanmıştır mikro-öğrenme platformu oluşturmak için bu yenilikçi fikirleri vardır. Whitepaper, herkesin anlaşılması kolay bulduğu ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır.  Platformları için kaydolabileceğiniz MVP’leri var. Tecrübesi olan ve IT, Teknik ve blockchain teknolojisinin geçmişi olan 10 çekirdek üye bulunmaktadır. Takımda ayrıca deneyime ve teknik birikime sahip 23 Danışman bulunmaktadır.

Token Bilgileri

 • Halka Arz: 280.000.000
 • CODE Token Fiyatı: 0,1 USD
 • Soft Cap: 6 milyon dolar
 • Hard Cap: 28 ABD Doları
 • Kabul Edilen Para Birimi: ETH
 • Ön Satış Tarihleri: 9 Temmuz 2018 – 5 Ağustos 2018

Token dağıtımı

 • % 55 Token Satış
 • % 26 Platform
 • % 12 Takım
 • % 4 Danışman
 • % 3 Kampanya

Yol Haritası

Takım

 

Referanslar

 

bountyhive.io/r/bybrawe

bybrawe

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1192480

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap