Genel ICO Kripto Para

Cryptyk – İşletmeler için merkezi olmayan siber güvenlik çözümü

Yazan bybrawe

CRYPTYK: Bulut Depolamada Blockchain Çözümü?

Bulut depolama, kurulduğu günden bu yana zorluklarla karşı karşıya. Bu tutarlı problemin bir kısmı, İnternet’in çok önemli verilere tam koruma sağlamadaki yetersizliğidir. Bazı firmalar bilgilerinizin tam şifrelemesini ve güvenliğini vaat ederken, bilgisayar korsanları güvenlik sistemlerini atlatma konusunda hala ustaca bir yol bulmaktalar. Ancak, blockchain teknolojisi bunu internet adına yapıyor gibi görünüyor. Blockchain start-up’ları aciliyeti gördü ve şu anda blockchain teknolojisiyle bulut depolamayı birleştiriyorlar.

CRYPTYK , blok zincirde merkezi olmayan bir bulut depolama ağı kurma özgürlüğünü kabul etti. Hibrid teknolojinin dahil edilmesiyle, blockchain platformu bulut depolama ile ilgili riskleri çıkarmak istiyor. Hibrid çözüm platform için CRYPTYK Jetonları ile güvenli bir bulut güvenliği ve depolama ekosistemi kuracaktır.

Bu, projeyi blockchain bulut çözümü sunan ilk güvenlik tedarikçisinden biri yapar. Bu, projenin operasyonel, harici, dahili, viral ve sürveyans risklerini içeren bulut depolama güvenliği ile karşılaşan beş ana tehdidi ortadan kaldırma hedefiyle uyumludur.

Cryptyk platformunun kalbinde, üçüncü taraf uygulama geliştiricileri, stratejik kurumsal müşteriler, kripto para madencileri ve yatırımcılardan oluşan açık kaynaklı bir siber güvenlik ekosistemi olan Cryptyk Token (CTK) yer almaktadır. Cryptyk belirteci, tüm abonelere ölçeklenebilir faydalar sunan gerçek bir yardımcı simgedir. CTK değerinin uzun vadeli büyümesi, kısa vadeli piyasa duyarlılığı ile değil, doğrudan müşteri kabulü ve ürün kullanımıyla belirlenir. Sonuç olarak, fayda jetonları yatırımcılara, daha yaygın güvenlik belirteçlerine kıyasla uzun vadeli büyüme ve piyasa volatilitesi için daha fazla potansiyel sunmaktadır. Token satıcıları, şirkete sermaye satın almak yerine doğrudan bir ürüne ve kendi kendine yayılan ekosisteme yatırım yapar.

Cryptyk ekibi, deneyimli siber güvenlik, bulut depolama ve blockchain uzmanlarından oluşmaktadır. Kurucular CEO’su Dr. Ing. 6 teknoloji şirketinin bir kuantum fizikçisi ve uzmanı olan Adam Weigold ve ünlü bir beyaz şapka korsanı olan CTO, Raghu Kotha, siber güvenlik uzmanı ve Silikon Vadisi Bankası’nda eski güvenlik müdürü.

Ürünler

Etkin bir depolama ekosistemi hedefine ulaşmak için CRYPTYK , platformunda iki özelliğe dayanıyor. Kasa, platformun ve ilk bulut depolama portalının ana özelliğidir. Platform, tüm bilgiler için çok seviyeli bir bulut şifreleme deposuyla birlikte gelir. Ayrıca, herhangi bir operasyonel arıza veya tipik DDoS saldırısını önlemek için merkezi olmayan bir yapıya sahiptir.

Tarafta, kullanıcılardan herhangi bir verinin denetlenmesi ve izlenmesini üstlenen merkezi olmayan bir platform olan Sentry platformu var. Gerçek zamanlı dosya paylaşımını ve erişim yeteneklerini kolaylaştırmak için blok taşıtın kalıcı doğası burada hayati önem taşımaktadır.

Buna karşılık, Sentry gizli verileri hackerlar tarafından herhangi bir üçüncü taraf müdahalesinin iç müdahalesinden korur.

Vizyon

Projenin arkasındaki vizyon, çevrimiçi güvenlik endüstrisi için güvenilir bir çözüm olma potansiyelini ortaya koymaktadır. Herhangi bir kurumsal kullanıcı için, bu, iş verilerinin karşı karşıya olduğu bir çeşit devrimci alternatif almak için bir fırsattır. Güvenlikten yararlanmanın yanı sıra verilerinizde bir denetim ve izleme kabiliyetine sahip olursunuz.

Ek olarak, veri depolama alanı gerçek zamanlıdır, yani istediğiniz zaman, herhangi bir yerde bilgilerinize erişebilirsiniz. Mevcut bulut depolama alanımızla ilişkili tipik arıza sürelerini yaşamak yerine, daha ölçeklenebilir ve merkezi olmayan bir dosya deposu tercih edebilirsiniz.

Sonuç olarak, CRYPTYK’nin arkasındaki vizyon ve ekip büyük bir gruptur. Ve proje zaten iş durumlarında benimsenmesi için ödül alıyor. Bu, gemiye binme ve CRYPTYK’yi kabul etme konusundaki nihai kararı özetliyor. Fikir bulut depolamanın geleceğinde temel değere sahip olabilir.

Cryptyk CTK ICO Sonuç

Cryptyk CTK’nın vaatleri çoktur ve bu anlaşılabilir bir durumdur. Kavramın benzersiz olması dışında, projenin vizyonu genişlemesini ve büyümesini sağlayacaktır. Geliştirme ekibi, karma mimaride daha fazla bulut tabanlı uygulama kullanmayı planlıyor. Bu, ekosistemin sadece işletmelere değil, tüketicilere, kurumlara ve hatta hükümetlere daha fazla yer vermesini sağlayacaktır.

ICO BİLGİSİ 

 • Token CTK
 • PreICO Satış 1 CTK = 0.10 USD
 • Price 1 CTK = 0.125 USD
 • Bonus Var
 • Platform Ethereum
 • Kabul edilen ETH, BTC, USD
 • Minimum yatırım 50,000 USD; 5 BTC; 50 ETH
 • Soft cap 3,000,000 USD
 • Hard cap 28,000,000 USD
 • Ülke USA
 • Whitelist/KYC KYC
 • Yasak ülkeler USA, Brazil, China, Canada

CTK TOKEN SATIŞI (ICO)

Cryptyk Token (CTK) siber güvenlik ve bulut depolama için yeni dijital para birimidir. CTK ekonomisi, iki yatırım turu (Özel Satış Öncesi ve Kamu Turu) üzerinden gerçekleşen CTK Token Satış Etkinliği aracılığıyla başlatılacaktır. Satış yoluyla toplam 750 milyon CTK oluşturulacak ve bu sayı jetona sonsuza dek sabit kalacaktır.

Proje için 250 milyon jetonun rezerve edildiği 750 milyon CTK jetonu oluşturuldu. Jetonun ön satışı şu anda 6 Temmuz 2018’e kadar platformda yaşıyor. Ana jeton satışı 18 Temmuz 2018’de başlıyor ve 31 Ağustos 2018’e kadar devam ediyor. Fonlar projeyi geliştirmek ve pazarlamak için kullanılacak. Takım siber güvenlik ve blockchain teknolojisinde deneyimlidir.

Referanslar

Web sitesi | Teknik İnceleme | Facebook | Twitter | Bitcointalk | Telegram

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap