Genel ICO Kripto Para

DAFZO: ULUSLARARASI TİCARET MALİYETİNİ BASİTLEŞTİRECEK KULLANILACAK BİR BLOCKCHAIN ​​TEKNOLOJİSİ

Yazan bybrawe

Dafzo , dünyanın ilk Küresel P2P Lojistik platformudur. Platform, küresel lojistik endüstrisi için uçtan uca bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır. Bu platform, dünya çapında lojistik sektöründe bir devrim yaratıyor. Ticaret çevrelerinden bankalar gibi aracılardan kurtulacak patentli bir teknolojiye sahiptir. Bunu başarmak için, Teminat veya ipoteğe gerek kalmadan anında Kredi Mektubu verilmesi için bir tesis sağlayacaktır.

Dafzo Nedir?

Dafzo , basit bir çevrimiçi lojistik toplayıcısından daha fazlasıdır. Instant Letter of Credit, Custodian ve Global Reverse Pickup gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunan bir kurumsal çözüm olarak tasarlanmıştır. Dafzo ekosistemi, kullanıcılara benzersiz ve eksiksiz bir kurumsal çözüm sunuyor.

Dafzo Blockchain Logistics Toplayıcı Para Nasıl Çalışır?

Bu ekosistem, ihracatçılar, Global E-Store, bireysel müşteriler ve kurye ortakları gibi lojistik ekosistemlerdeki her müşteriye hizmet edecektir. Dafzo ekosistemine katıldığınızda, iş süreçlerinizin verimliliğini artırma şansınız vardır. Dafzo ile, dünyanın herhangi bir yerinden teslim ve teslimatı organize edebilirsiniz.

Dafzo’da ayrıca Sorumlu Program aracılığıyla kazanma fırsatı da var. Bu programda, cinsiyet veya yaştan bağımsız olarak herkes, bu programa kayıt olmak suretiyle biraz para kazanabilir.

7/24 Toplama ve Bırakma Tesisi

AI ve blockchain teknolojisinin birleşmesi ile Dafzo, 7/24 toplama ve düşme olanağı sunabiliyor. Bu, müşterilerin herhangi bir zamanda gönderilmesini ve diğer taraftan, kurye ortağının işletme maliyetlerini düşürmesine yardımcı olacaktır.

Uluslararası Ticaret Finansmanı Teknolojisi

Dazo, patent başvurusu yaptıkları uluslararası bir ticaret finansmanı teknolojisiyle birlikte geliyor. Bu teknoloji, anında bir Mektubun verilebilmesini mümkün kılmaktadır. Bununla ilgili en iyi şey, lojistik döngüsünde bankalardan kurtulacak herhangi bir teminatın gerekmemesidir. Bunun yanı sıra, TAT’ı yaklaşık 20 gün içinde sadece birkaç dakikaya indirecek.

Teknoloji LC ile sınırlı değildir; aynı zamanda sözleşmenin satışını da içerecektir. Böylece, basit bir LC ihraç platformu ve ihracatçıdan daha fazlasıdır. AI ve immutable blockchain, sigorta, gerçek zamanlı takip, gümrükleme ve çok daha fazlası sayesinde, erken sahtekarlık tespiti sunar.

Dafzo Advance API’sı

Dafzo sunucularına önceden API erişimi sunacak. Bu, sistemle kolay bir şekilde etkileşime girmeyi ve birbirleriyle iletişim kurmayı mümkün kılacaktır. Dafzo, sağlam bir altyapı ile ilgilenen herkesin ihtiyaçlarına bakmayı kolaylaştıran eksiksiz bir ekosistem olarak tasarlanmıştır.

Dafzo DFZ Token ICO Detayları

DFZ Hakkında Dafzo ICO Hakkında:

  • Token Sembolü: DFZ
  • Token Satış Başlıyor: 29 Mart 2018
  • Token Satış Sonu: 8 Nisan 2018
  • Jeton Fiyatı: 0.50 $ USD
  • Toplam Arz: 70 Milyon
  • Sert Kap: 20 Milyon

Hayalini gerçeğe dönüştürmek için Dafzo para toplamak için bir ICO düzenleyecek. ICO öncesi 29 Mart 2018’de başladı ve yaklaşık 10 gün içinde sona erecek. Bir sonraki satış öncesi 1 Mayıs 2018’de piyasaya sürülecek. Bundan sonra, 1 Haziran 2018’de crowdsale gerçekleşecek. Toplamda yaratılan 70 milyon jeton Dafzo jetonu olacak. Yüzde seksen halka sunulacak ve geri kalanı rezervde tutulacak.

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap