Genel ICO Kripto Para

DECOIN – ICO İNCELEME

Yazan bybrawe

DECOIN, karını DECOIN sahiplerine dağıtan değişim platformudur. DECOIN, kripto para birimi kullanıcıları için tamamen güvenli bir teknoloji sistemidir ve kullanıcıların blok potansiyelinin tümüyle istismar edilmesini sağlayarak, blok zincirinin kendisinin merkezi olmayan doğası ile hizalanmasına olanak tanır. DECOIN, cryptocurrency ve blockchain teknolojilerinin benimsenmesini kolaylaştırmak için dünya çapında tanınmış Çevrimiçi Müşteri Hizmetleri kurmayı amaçlamaktadır.

NEDEN DECOIN SEÇMELİSİNİZ?

Hepiniz neden bu DECOIN’i seçmeniz gerektiğini biliyorsunuz, çünkü DECOIN’in pek çok avantajı var. Bu, arkadaşların daha iyi anlayabilmesi için daha ayrıntılı olarak açıklayacağım.

1. Erişilebilirlik
Şu anda DECOIN ekibi yüksek ölçeklenebilir, güvenli ve ticari sınıf blockchain mimarisi geliştirmektedir.
2. Ticaret Geliri ve Kar
Payı Değişimi Bir DECOIN sahibi olarak, işlem ücretlerini ve günlük hacimleri borsada alacaksınız. Gelir ve karlar DECOIN tarafından madeni para sahibine paylaşılacak. Kazanç nedir? yayılır, komisyonlar, toplama, risk pozisyonları ve marj faizi.
3. Tam Destek
Elbette, DECOIN’den tam destek alacaksınız. Çevrimiçi Müşteri Hizmetleri aracılığıyla detaylı, anlaşılır ve kesin bilgileri bulabilirsiniz.
4. Eşsiz İade Edilen Yatırımlar
DECOIN POS algoritması ile, DECOIN Online cüzdanına yatırılan Para izleyicilerine faiz oranlarının ortalama% 6,2 oranında olmasını sağlayacaktır. Başka hiçbir şey, madeni paraların kabul edilmesine olan sadakatleri için bir takdir şeklidir.
5. Para Kazanma ve Sıvılaşma
Bu, kişisel D-TEP kredi kartınızı kullanarak karlarımıza doğrudan erişim sağlayan dünyanın ilk değişim platformudur. Bu, zamandan tasarruf edebilir ve süreci basitleştirebilir.

DECOIN TEKNOLOJİSİ

DECOIN, döviz kazançlarını tüm madeni para sahipleriyle paylaşan dünyaca ünlü, hızlı hareket eden, kolay ve basit Çok Dövizli Değişim ve Ticaret Platformu yaratıyor. Sadece bu değil, üst düzey DECOIN Teknoloji güvencesi, işlemin tamamlandığından emin olmak için kullanıcılarına kolay, rahat ve güvenilir bir ticaret deneyimi vaat edecektir.
Müşterinin fonlarının% 97’si çevrimdışı (soğuk) depolanır.
Likiditenin% 3’ü sigortalıdır.
Gelecekte tek başına DECOIN madeni para sahibi için zenginleşecek, diğerlerinin yanı sıra maliyetleri düşürecek ve indirimler sunacak.

DECOIN, bir kullanıcının hesabına doğrudan bağlanan kullanıcılara D-TEP kredi kartı da sunar. Bu kredi kartının işlevi, istediğiniz dijital parayı ve nerede olursanız olun geleneksel bir kredi kartı gibi alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

DECOIN VIZYONU

Tabii ki DECOIN, dünyanın bir numaralı Borsası ve Ticaret Platformu cryptocurrency olması için bir numara istiyor. Karımızda bizim ortağımız olacaksın. DECOIN, likidite havuzunu ve değişimin kârını katılımcılarımızla paylaşma niyetiyle “halkın madalyonu” anlamına gelir. Misyonumuz, kripto-para birimi kullanıcıları için art arda Exchange Platformuna sahip olmak ve blok zincirinin kendisinin merkezi olmayan doğasıyla hizalayarak madeni para potansiyellerini tam olarak kullanabilmelerini sağlamaktır.

Gerçekten çok kaliteli bir proje. Gelecekte popüler olacağını düşünüyorum.

TOKEN BİLGİLERİ

Adı: DTEP
Platform: Algo
Türü:
ICO Para Fiyat: 1 DTEP = 0.9 USD
BONUS Satış:% 50 Satış
için Jeton: 42.000.000
Kabul: ETH, BTC, fiat
ICO Dağıtılmış:% 60
Soft cap: 4.000.000 USD
Hard cap : 30.000.000 Amerikan Doları

YOL HARİTASI

Q4-2017

DECOIN’in% 6,2 faiz oranlı bir POS konsensüs algoritması ile geliştirilmesi; DECOIN sahiplerini ve yeni DECOIN evlatlarını destekleyecek ve destekleyecek çok dilde destek ve pazarlama görevi görecek 10 global ofisin kurulması.

Q1-2018

Özel satış; İlk Para Teklifi (ICO), erken-kuş yatırımcıları için pazarlama ve promosyonlara başlıyor.

Q2-2018

Exchange Platform Beta Testi (D-TEP); Ön-ICO aşaması ve ICO Aşaması; Birkaç borsada DECOIN eklemek; Cüzdan Lansmanı + DECOINS’in başlaması.

Q3-2018

Değişim platformu lansmanı (D-TEP); Ticaret platformu lansmanı (D-TEP).

Q4-2018

Merkezi olmayan Exchange platformunun lansmanı.

Team

Danışmanlar

Referanslar

Websitesi: LINK

Bildiri: LINK
Facebook: LINK
Twitter: LINK
Telegram: LINK
Ann Konu: LINK

BTT Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1192480

Yazar: ByBrawe

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap