Genel ICO Kripto Para

eHarvestHub – Blockchain Tabanlı Küresel Gıda Tedarik Ekonomisi

Yazan bybrawe

EHarvestHub Nedir?

eHarvestHub , çiftçilere ve marketlere çözümler sunmaya hedefleyen bir ​​şirkettir. eHarvestHub’ın ana hedefi, gıda üreticilerini, gıda satan insanlarla buluşturmak ve aracıları ortadan kaldırmayı amaçlıyorlar. Bu şekilde, çiftçinin karını yükseltmek isterken, gıdaların fiyatını düşürüyorlar, EHarvestHub’un çözmek istediği sorun, küçük çiftçiler, en gelişmiş ülkeler tarafından tüketilen gıdaların çoğunu üretirken, karların en küçük payını alıyorlar ve parayı aracılar kazanıyor. Bu işlemlerde yer alan tüm rol oynayan herkesi birbirine bağlayarak, eHarvestHub’un elde etmeyi planladığı şey, gıda saydamlığını artırmak ve bu sektörde çalışan her küçük çalışanın güzel paralar kazanmasını sağlamak ve aracıları ortadan kaldırmak istiyor.

Örneğin: Taze yiyecekler pahalı ve erişilmezdir çünkü 7 ila 10 kat fiyatına çıkmadan önce bir çok aracı kurumdan geçmektedir. Bu aracıları, yiyecekleri üreten ve nakleden ve gıdaları için daha yüksek fiyatlar ödeyen çiftçiler ve kamyoncular için çok az kar bırakmaktadır. Çözümümüz ise Küçük çiftçiler ve kamyoncuları, aracılara ihtiyaç duymadan doğrudan birbirine bağlayarak, uygun fiyatlı ve erişilebilir taze yiyecekleri sizlere ulaştırıyorlar ve bu nedenle aracı ihtiyacını ortadan kaldırıyorlar. Tüketiciler taze yiyecekleri için daha az para ödüyor ve çiftçiler ve kamyoncular marjlarını artırıyorlar.

EHarvestHub Nasıl Çalışır?

Gıda fiyatlarını düşürürken karı nasıl yükseltiyorsunuz derseniz? Bu sorunun cevabı oldukça basit: teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyoruz. Kendi kripto paramız ve blockchain teknolojisinin kullanımı ile eHarvestHub, tüm aktörler arasındaki işlemleri daha hızlı ve daha ucuz hale getirmek istiyor.Böylelikle, kârın daha büyük bir payını alırken, aynı zamanda gıda fiyatını da düşürerek piyasada daha rekabetçi bir hale getirebilirler. EHarvestHub’un yardımıyla, çiftçiler kamyoncu kiralayabilir ve ürünlerini% 100 güvenlikle ve sadakat korkusu olmadan bakkaliye satabilirler. Son olarak, tüketiciler ne yiyebilecekleri konusunda daha fazla güce ve bilgiye sahip olacak ve büyük şirketler artık dağıtım için gerekli olmayacaktır.

Ehh Token

EHH token’ı kullanmayı tercih ediyorlar . Müşteriler sadece eHarvestHub hizmetlerini kripto para birimiyle ödeme şartı yoktur, aynı zamanda diğer kripto para birimleriyle doğrudan P2P tarzında işlem yapabilecekler. Müşterilerin öncelikle EHH ile hizmet satın almalarını sağlamayı hedeflemektedirler, bu sayede müşterileri yeni bir ödeme yöntemi ile tanıştırarak, blockchain tabanlı ödemelere aşinalık sağlayacaklar.

Proje boyunca topladıkları veriler sayesinde, krediyi uzatmak veya eHarvestHub kullanıcı tabanına kendi hizmetlerini sunmak isteyen üçüncü taraflara (bankacılık kurumları ve sigorta sağlayıcıları gibi) değerli bilgiler sağlayabilir. EHH tokenlerinin tüm ekosistem boyunca doğru bir rolü vardır.

Blockchain Olmadan,

Çiftlik verileri

Şu anda teknik olmayan (kalem ve kağıt) veya çok teknik (paylaşılamayacak karmaşık yerelleştirilmiş platformlar) bilgi sistemleri ile kaydedilmektedir. Gıda güvenliği kayıtlarını, üretim hacmini ve kalitesini doğrulamak için, bir üçüncü tarafın yardımına ihtiyaç duyacaklar.

Uygulanamaz sözleşmeler

Küçük çiftçiler ve kamyoncular için fiyat indirimi ve verimsiz ödeme sürecine neden olacak. İşlem sürecindeki aracıların katları ve kur dalgalanmaları maliyetleri arttıracak veya iş yapma maliyetine katkıda bulunacak.

İzlenebilirlik ve şeffaflık

Birden fazla aracı nedeniyle takip zorlaşacak, .

Blockchain’i işin içine katarsak,

Blockchain tarihi ve yeri

Zaman damgası tam şeffaflık sağlarken, Dağıtılmış Muhasebe, hileli gıda etiketleri için izleme ve önleme işlemini kolaylaştıracak. Tüm veriler tüm ağ için kolayca erişebileceksiniz.

Akıllı sözleşmeler

Çiftçiler, alıcılar / perakendeciler ve taşıyıcılar arasında fiyatlandırma ve teslimat süreleri konusunda fikir birliği sağlamak ve fikir birliğine varacaklar. Akıllı Sözleşmeler, çiftçilerin ve kamyoncuların sözleşme yükümlülüklerine uygun olarak ödenmesini de sağlayacak.

Blockchain paylaşılan ekonomi

Çiftçiler, taşıyıcılar ve pazar yeri arasında ek fiyat şeffaflığı ile eşler arası (P2P) ödemelerin yapılmasını sağlar. Yerel yönetim, nakliye maliyetini azaltmaya yardımcı olurken, kamyoncu teslimat başına karı arttıracak.

Token Bilgileri

Token Sembolü: EHH
Fiyatı: 1 EHH = 0.30 USD
Soft cap: 2,000,000 USD
Hard cap: 15,810,000 USD

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap