Genel ICO Kripto Para

FTEC – Traderlar için Araçları Birleştiren Kripto Para Platformu

Yazan bybrawe

FTEC – Traderlar için Araçları Birleştiren Kripto Para Platformu

FTEC , Kripto para endüstrisinde çeşitli iş fırsatlarının varlığını kanıtlamaktadır. Dijital platform, akıllı servis sağlama özellikleri ile kripto pazarlarına çeşitli ağları bir araya getiriyor. Ekosistemi sayesinde, FTEC yatırımcılara piyasadaki en düşük ücretlerden bazılarında ABD merkezli teknoloji şirketlerine derinlemesine bir bakış açısı sunuyor ve çoğunlukla göz ardı edilen profesyonel ve ticari alt sektörlere giriyor. Platform, deneyimli ve yeni başlayan yatırımcılar için idealdir.

FTEC Nasıl Kullanılır?

FTEC yatırımı , MSCI USA IMI Information Technology Index’in işlevselliği doğrultusunda yatırım getirisi sağlamak için çalışmaktadır . Bu sayede platform, yatırımcılar adına güvenlik piyasasında varlıklara yatırım yapmaktadır.

FTEC geliştiricilerinin iddialarına göre, platform, tüm ticari faaliyetlerde çok fazla beklenen verimliliği sunarak yatırımcı zamanından tasarruf edilmesini ve sıkıcı yordamlarla boşa harcanmasını sağlamak için iyi organize edilmiştir. FTEC ekibinin uzmanlığı, hizmet sunumunun iyileştirilmesine yardımcı olmak ve yatırım tercihlerini etkilemek için çeşitli kripto ticaret özelliklerinin incelenmesine ve analiz edilmesine yardımcı olmaktadır .

Dahası, kullanıcılar daha iyi sonuçların elde edilmesine yardımcı olan stratejik ticaret kararlarından da yararlanmaktadır. Rastgele rakip analizleri gerçekleştirerek platform, kullanıcıları rekabette zirveye yerleştirmek için kurulan gerçek pazar yeri durumunu kazanır. Ayrıca, yerinden yönetilen sistemler, uygulama set prosedürlerini geliştiren tüm güvenlik ve şeffaflık ayrıntılarını ele alır ve böylece yatırım alanındaki riskleri en aza indirir .

FTEC’in Avantajları

 • İşlem verimliliğinizi artırma(Akıllı ticaret sistemlerini kullanarak)
 • Zaman tasarrufu sağlama (Bilgi akışı filtrelemesi için nöronet kullanarak)
 • Kripto ticaretinin özelliklerini incelemek(otomatikleştirilmiş kriptoakademinin ve geniş veritabanının yardımıyla)
 • İşlem stratejilerinizin iyileştirilmesi(Kripto para piyasasında işlem geçmişinizi analiz etmek için akıllı bir sistem kullanarak)
 • Ticaret faaliyetinin risklerini en aza indirgeme(Piyasadaki en karlı teklifler için otomatik aramanın ipuçlarını kullanarak)
 • Sektördeki en son trendleri almak(Sosyal ağları ve web arama verilerini analiz etmek için akıllı servis aracılığıyla)
 • Geliştirilen tüm modüllerin kapalı beta testi.(Ekosistemin elemanlarından bazıları, tüm kullanıcılar için test edilmek üzere hazır durumdadır. 20 ETH değerinde jeton alan kullanıcılar için geliştirilmekte olan TÜM modüllerin test edilmesine erişim sağlayacağız.)

FTEC Token Bilgileri

 • Token: FTEC
 • Ön satış Fiyatı: 1 ETH = 39,900 FTEC
 • Token Fiyatı: 1 ETH = 35,270 FTEC
 • Bonus: mevcut
 • Bounty: mevcut
 • MVP/Prototip: mevcut
 • Platform: Ethereum
 • Kabul edilen kripto para birimi: ETH
 • Minimum yatırım: 0.1 ETH
 • Soft cap: 2,000 ETH
 • Hard cap: 26,500 ETH
 • Ülke UK
 • Whitelist/KYC: KYC & Whitelist
 • Yasak Bölge: USA

FTEC’den Nasıl Yararlanmam Gerekenler?

Platformda olmak, sizi otomatik olarak benzer fikirlere sahip bireylerin ekosistemine yerleştirir. Bu sayede yatırımcılar, akıllı sözleşme etkin ticaret sisteminden yararlanarak güvenlik ve gizlilik kullanıcı detaylarını garanti altına alacaklardır . Ve bu, geliştiricilerin, belirlenen çalışma standardına sıkı sıkıya bağlılığı sağlamak için çalışacak bir değişim yönetimi modülünün sağlanacağına dair söz vermesi değildir.

Platform, bir Kripto para yönetim sistemine sahip olduğu için , çeşitli Kripto para hesaplarına sahip kullanıcılar uygun portföy yönetimi ve ekosistemdeki hızlı işlemlere erişim sağlar. Ayrıca, sabit fiyat değişikliği bildirimlerinden faydalanmaya devam edersiniz, böylece ticaret için doğru zamanı, bu tür platformlardaki nadir bir özelliği bilirsiniz.

Ayrıca, platform faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini ve ekosistemde olumlu ilişkiler kurmasını sağlayacak çeşitli kullanıcı destekleyici özellikleri bulunmaktadır. Örneğin, kullanıcı davranış analiz araçları ile platform kullanıcılarına özelleştirilmiş hizmetler sunarken, küresel fiyat analizcisi daha iyi işlem günlerinde sizi bilgilendirir. Ayrıca, kullanışlı olan, 7/24 platformuna kolaylık sağlamak için masaüstü ve mobil uygulamalardır.

Neden Yatırım Yapmamalıyım?

Şimdiye kadar, platform, gerekli tüm alanlarla umut verici görünüyor. Ancak, başarı konusunda% 100 garanti olmadığından dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Sonuç

FTEC ekosistemi, Kripto para endüstrisinde hem deneyimli hem de yeni başlayanlar için harika bir ticaret platformu sunuyor . Resmi web siteleri, ilgili tüm taraflar için yeterli bilgi materyalleri ile iyi organize edilmiştir. Ayrıca, daha iyi navigasyon için borsada kullanıcı dostu araçlara sahip olma vaat ediyor. Akıllı Sözleşme Teknolojisi ile platform, paydaşlara adil bir anlaşma sunuyor.

Referans

WEBSITE : https://ftec.io/en

WHITEPAPER : https://ftec.io/en/whitepaper

ANN Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3161171.new#new

TWITTER : https://twitter.com/ftec_found

FACEBOOK : https://www.facebook.com/FTEC.Foundation/

TELEGRAM : https://t.me/FTECofficial

YOUTUBE : https://www.youtube.com/channel/UCxAjFLMR2_X-IZqkhZrt8rA

MEDIUM : https://medium.com/@ftecfound


https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1192480

yayınlayan bybrawe

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap