Genel ICO Kripto Para

GSC Aviation: inceleme

Yazan bybrawe

Havacılık endüstrisi, çoğu ekonominin kritik bir öğesidir ve ilgili makamlarca düzenli kontroller yapılarak her zaman uçtan uca tutulması hayati önem taşır. Bununla birlikte, uçak kalitesinin yeterli dikkati almasını sağlamak için ekipmanın kalitesi veya bakımı ile ilgili bilgi mevcut değildir.

Genel olarak, bu, havacılık parçalarının izlenebilirliği bilinmediği ve uygulamanın hantal bir süreç olduğu için uçuşların güvenliğini tehlikeye atabilir.

Ardından dünya savaşları ve savaşı kazanmak ya da kaybetmek anlamına geldiği için gelişmiş havacılığa sahip olmanın önemi geldi. İnsanlar Havacılık endüstrisini ilerletmek için daha çok çalışmaya başladılar ve uçakların tasarlanması ve üretilmesinde önemli değişiklikler yapıldı. Daha yeni ve daha hafif malzemeler geliştirildi ve eskisinden çok daha güvenli ve daha kolay uçabilen çok büyük yenilikler yapıldı.

İlk önce bilgisayarları ve bilgisayar becerilerini kullanmaya başladığımızdan çok daha iyi ve daha iyi uçuş yolları yaratmaya başladık. Bu alanda yeni bir devrim dalgası ortaya çıkmış, bilgisayar ve iletişim cihazlarının ilerlemesiyle birlikte standartlar ve temel altyapılar oluşturulmuştur. Takip edilmesi gereken bir dizi kural, yasa ve yönetmelik geldi.

Havacılık, tüm dünyayı birbirine bağlayan ve daha öncekinden daha kolay seyahat eden kazançlı bir iş haline geldi. Sadece bir kaç yüz kilometre uzaklıktaki bir ülkeye seyahat etmek için yaklaşık üç ay boyunca bir gemiye gitmeniz gerektiğini düşünün. Bu sadece hava yoluyla birkaç saat sürüyor.

Küresel ticaret, ticaret ve bilgi değişimi gelişti. Dünya, İnternet ile birlikte bir Küresel Köy haline geldi ve insanların ulaşabileceği yerlerin çoğunu yaptı.

Ancak, bu tür gelişmiş teknikler ve teknolojiler kullanılsa bile, havacılık endüstrisinin hala gitmek için uzun bir yolu var. Bir ay geçmeden, kesin bir sebep ya da ayrıntı ya da olayın sebebi olmaksızın, bir Uçağın kaybolması ya da çarpışmasını duymadan devam ediyoruz. Birçok uçakta çok fazla arıza rapor edildi ve bu tamamen üretimin hatası değil. Aynı zamanda, eski, paslanmış, arızalı parçaları zamanında değiştirmeyen ve değiştirmeyen uçakların sahiplerinin kusuru da budur. Bu, sahipler üzerinde ihmal veya parçaların mevcudiyeti veya mal sahibi için ekonomik olmayan olarak suçlanabilir.

GSC Havacılık Nedir?

GSC Havacılık , blockchain teknolojisini kullanarak ekipmanla ilgili bilgileri toplamaya yardımcı olacak bir sistem sunarak bu kavramı ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır . Blok zincirindeki bilgilerin güvenceye alınmasının yanı sıra GSC platformu, ilgili uçağın farklı havacılık bölümlerindeki MRO’lara, Devamlı Uçuşa Dayalı Yönetim Organizasyonlarına ve havayollarına gerçek zamanlı uyarılar sağlayacaktır.

GSC Havacılık Havacılık Tedarik Zinciri Takip Özellikleri

GSC çözümü, ilgili havacılık parçaları ile ilgili bilgilerin güncellenmesini sağlayacak güvenilir bir platform sağlar. Platform aşağıdaki yapılarda çalışacaktır:

GSC Havacılık Pazarı

Havacılık temelini oluşturan Bakım Onarım ve Revizyon (MRO) pazarları ile GSC havacılık dünyasında düzenleyici kurumlar tarafından kontrol edilen bir havacılık parçası pazarı sağlar . Bu, emniyet elemanının varlığını garanti eder, çünkü her ekipman kendi menşeine kadar izlenebilir.

GSC Havacılık Veritabanı

Havacılık için bilgi gerekli olsa da, ekipman tedarik zinciri, tüm katılımcıları barındırmak ya da entegre etmek için merkezi değildir. GSC platformu bunu blok zincirine dayanarak veritabanından kaldırmayı hedefliyor . Bu veritabanı:

 • Müşteriler tarafından bilgiye erişim aracı olarak ekipman tedarikçileri kimlik kartlarıyla donatmak
 • İlgili havacılık ihtiyacı için gerekli olan mal veya hizmetler için kaynak
 • Tedarikçiler ve alıcılar derecelendirme sistemi aracılığıyla havacılık parçalarının alıcılarını ve satıcılarını değerlendirin.
 • Basit ve anlaşılır bir şekilde aktarılabilirliği sağlamak için tedarikçileri izleme ve izleme
 • GSC platformunda belirli parçalar ve araçlar hakkında güvenli ve özel bilgi toplayın.

GSC Havacılık GSCP Token ICO Detayları

 • ICO Tarih: 24.07.2018 – 24.10.2018

ICO’nun Parametreleri

 • Token- GSCP
 • Tip-ERC20
 • ICO-1 GSCP fiyatı = 0,02 EUR
 • Min. yatırım-100 EUR
 • Kabul- ETH , BTC
 • ICO’da% 60 Dağıtılmış
 • Yumuşak kapak – 4.000.000 EUR
 • Sert kapak – 46.200.000 EUR

Jeton dağıtımı

 • ICO Token satışı -% 60
 • Mürettebat -% 25
 • Danışma -% 2
 • Şirket rezerv oranı -% 10
 • Bounty% 3

Fon Kullanımı

 • BT ve geliştirme -% 70
 • Pazarlama / Jeton Büyümesi -% 20
 • Güvenlik Rezervi -% 5
 • Yasal-5%

ICO ve Takım

Ethereum’un ERC-20 Token standardını temel alan GSC Platformunu (GSCP) tanıtarak platformlarını güçlendirmeyi planlıyorlar. Satış Öncesi Teklifleri şu anda devam eden periyodik bonuslarla devam ediyor. Ana Satışlarını 24 Temmuz’da yapmayı planlıyorlar. ICO’ya katılabilmek için Kayıtlı, Beyaz Listeye ve KYC Onaylı olmanızı gerektirir.

Kurucular ve ekibin geri kalanı, sırasıyla Uçak Geliştirme, Blockchain, Cloud, UX / UI Geliştirme, İK, Toplum Yönetimi, Pazarlama ve Tasarım konularında yeterli deneyime sahiptir. Danışma kurulu, Havacılık Endüstrisi, İş Geliştirme, Siber Güvenlik, Pazarlama, Blockchain, Yatırımlar, Hukuk ve Finans alanlarında uzmanlıklarını da kazandıran tanınmış ve deneyimli Danışmanlar, Analistler, Etik Hackerlar, Mühendisler, Yatırımcılar, Girişimcilerden oluşmaktadır.

GSC Havacılık Sonuç

Havacılık için blockchain teknolojisinin kullanımı hiçbir şekilde zor değildir, ancak GSC platformu yeni teknolojiyi, havacılık sektörünün en önemli aşamalarında, yani ekipman tedarik zincirinde başlatmak için harika bir yerdir. Blok taşıtların emniyete alınma gücü GSC Aviation’ı blockchain teknolojisini benimsemenin önde gelen bir örneği olabilir .

Web sitesi – https://gscplatform.io/

Teknik İnceleme – https://gscplatform.io/wp-content/uploads/2018/05/ENG-WP-GSC-AVIATION-08062018.pdf/

ANN – https://bitcointalk.org/index.php?topic=4216831.0

Telegram– https://bitcointalk.org/index.php?topic=4438272.0

0x549b9489ca6146e4143b069ea6292905d411e325

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap