Genel ICO Kripto Para

Hiway – İş Dünyasında Bir Devrim

Yazan bybrawe
Hiway, iş verenler ve iş bulmak isteyenler için bir blockchain tabanlı özel bir platformdur. Dördüncü Endüstri için ortaya çıkan ve en yenilikçi ve ilerici teknolojilerden bazılarını sahiptir:
 • Big Data
 • Blockchain
 • Yapay zeka
Hiway, hem çalışanı hem de işvereni bir araya buluşturan platformdur, bir iş arayanların kolaylıkla iş bulmasını sağlar bu işlerden biri freelance işlerdir veya bir işi eşit bir şekilde yapmanızı sağlar yani bir iş için tek kişiyle çalışmak zorunda kalmazsınız bir çok kişiyi bir arada iş vererek ortak çalışmasını da sağlayabilirsiniz. Hiway, İş veren ve iş bulmak isteyen kişi veya şirketleri birbirleriyle bağlantı kurmalarını kolaylaştıracak bir platform oluşturacaktır, paylaşma becerisi veya sunacak bir işi olan herkes tarafından erişilebilecektir.

Bağlantı

Hiway iş için blockchain odaklı pazar alanıdır. Aracılar olmadan kullanıcıları birleştiren bir blockchain entegre platformdur.

Aracısız bir platform

Hiway Platformu, işçilerin ve işverenlerin birlikte çalıştığı akıllı bir sözleşme aracılığıyla daha verimli ve müdahalesiz bir eşleşme bulmasını sağlar. Bu Akılı sözleşmeler, Taraflar arasındaki doğrudan çalışma ilişkisinin başlangıç ​​noktası olacaktır. Kesinlikle aracısız olacaktır.

Büyüyen bir platform

Hiway platformunda şuanda bir iş için doğru eşleşme bulmak zor olabilir. Platform büyüdükçe, kolaylıkla doğru eşlemeler sağlayacak. Geleceğin şirketlerini kurmak için dünya çapında blockchain meraklılarını bağlayarak bu sektörün büyümesini hızlandırmayı amaçlıyorlar.

Likidite ve global ölçeklenebilirlik

Blockchain teknolojisi sayesinde akıllı, kendi kendine yürütülebilir sözleşmeler oluşturmayı mümkün kılar. Yeni bir iş için 100 ya da 10.000 kişinin katılıp katılamayacağı konusunda hiçbir fark yaratmayacağı ve sorunun olmayacak bir platform olacaktır. Artık, işverenin, işin bitmesini beklerken, platformun çalışanlara avans ödemelerinde oluşan finansal riski almasına artık gerek olmayacak. Bu sözleşmeler, işi yapan kişi ile yalnız başına iş yapan kişi arasında bulunmaktadır. Sorumluluktaki bu değişim, bir platformun neredeyse sonsuz ölçekte ölçeklenmesini mümkün kılar.

Teknolojik gelişmeler

Yapay zekâ bir istihbaratçının işini devralabilir ve blockchain sisteminde aracıyı ortadan kaldırabilir, İşe alan kişiler için farklı bölümler boyunca becerilerini uygulama fırsatı verir. Yapay zeka teknolojisini kullanmanın bir başka avantajı ise raporlama kararlarıyla sistemdeki şeffaflığı ve güveni arttırırken insanın karar verme yeteneğini azaltmasını sağlar. Bu sayede karar verme sürecinde oluşacak hatalı kararların olasılığını azaltır.

Maliyet de verimlilik

Yapay zeka algoritmaları sayesinde adayların özelliklerini açık pozisyonlara eşleştirmek için harcanan zamandan tasarruf sağlayacaktır ve bir bilgisayarın işveren ve çalışan arasındaki en iyi eşleşmeyi bulmasını mümkün kılmayı sağlayacaktır. Makine öğrenimi, süreç boyunca toplanan verilere dayanarak işe alım sürecinin sürekli optimizasyonunu sağlar. Yani sürekli eşleştirme yaptıkça, yapay zekanın yanlış karar verme olasılığı düşmeye devam edecek, Hiway sistemi, tüm idari ve muhasebe işleri tamamen otomatik hale getirince, Sistemde kullanılacak insan gücünü minimuma indirmiş olacak. Mevcut ajans modellerinde gelirlerinin %70’i operasyonel maliyetlere harcanıyor. Hiway, İnsanların tipik olarak teknoloji ile gerçekleştirdiği idari ve satış görevlerini değiştirerek işgücü önemli ölçüde küçültülebilmesini sağlayacak.

Platformun Özellikleri

Blockchain odaklanmış: Hiway Platformu, blockchain endüstrisine uyarlanmıştır. Küresel yaklaşım: Blockchain endüstrisi küreseldir. Düşük ücretler: En son teknolojiyi kullanarak, Maliyetleri %85 oranıyla düşürmüşler. Doğrudan bağlı: Teknolojileri, doğru eşleşmeyi bulmanıza yardımcı olmanızı sağlayacak, fakat doğrudan birlikte çalışmanıza izin verecek.

Nasıl çalışır

1. Adım: Profilini oluştur. Profilinizi gönderin ve neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin.. 2. Adım: Kendine uygun iş için platformda arama yap. Becerileriniz ya da sahip olduğunuz iş için doğru eşleşmeyi bulun. 3. Adım: Uygun işi bulduğunda anlaşmanı yap. 4. Adım: Çalışmanı tamamla, İşi bitir ve İşi değerlendir.

Temel bilgiler

Token adı WAY
Token Satışı 53.000.000 WAY
Token Fiyatı 0.14 USD
Platform Ethereum
Toplam Token 100.000.000 WAY
Hard Cap 8.000.000 USD
Kabul edilen para birimi ETH, BTC
Beyaz kağıt Resmi İncelemek İçin Tıklayınız
Web sitesi Ziyaret ICO Ana Sayfası İçin Tıklayınız

Token dağıtımı

% 53 Token satışı
% 24 Gelecekteki gelişme
% 10 Danışmanlar ve Ortaklar
% 10 Takım
% 3  Bounty

Yol Haritası

Takım

 • Simon Rikmenspoel – Kurucu / Ürün Müdürü
 • Rob Barneveld – Kurucu / Operasyon Başkanı
 • Thale Sonnemans – Kurucu / Yaratıcı Direktör
 • Tijs Gietman – Blockchain Teknolojisi Başkanı / Tam Yığın Geliştirici
 • Max Velderman – Linux Mühendisi / BT Güvenliği
 • Laura van Hal – Toplumsal Destek
 • Jowe MK Fan – Veri Geliştirme Müdürü
 • Pieter Jan Boterhoek – Görsel Kimlik Başkanı
 • Erno Ledder – Junior Geliştirici Yapay Zeka
 • Casper van Well – Pazarlama Müdürü

Danışmanlar

Referanslar

bountyhive.io/r/bybrawe Yazar: bybrawe

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap