Genel ICO Kripto Para

InziderX: Ico İnceleme

Yazan bybrawe

Blockchain teknolojisindeki son gelişmeler çok ilginç. Tek boynuzlu atlar, llamas ve uçan daireler ile gömlek giymiş geliştiriciler bize akıllı bir sözleşme vermekten mutluluk duyuyorlar. Blockchain arasındaki bazı atomik takaslar üçüncü taraf müdahalesi olmaksızın yapılmış ve Lightning Network kullanılmıştır.

Bir sonraki devrim, bu gerçekliğe doğru ilerlemek için bize yeni araçlar sağlayan ahlaki teknoloji ve blok zincirdir. Satoshi birden fazla harcama problemini çözmek için yeterince naziktir, akıllı sözleşmeler üçüncü taraf müdahalesi olmadan mutabakata varılmasına izin verir.

Durum analizi, merkezi bir değişim sisteminin eksikliğini ortaya koymaktadır. Bir yandan, merkezi. Geçmişteki sorunları ve ne olacağıyla rekabet edemedikleri göz önüne alındığında, geleceği yok. Onlara hala kredi vermek zorundayız çünkü 2009’dan bu yana, piyasa en riskli olanlardan birine sahip.

Kullanıcı için risk, aynı zamanda değişimin kendisi için de: yasal, teknolojik ve finansal bakış açısından. Bu girişimci değişimi, kullanıcılara bu pazara ilk erişim sağlar. Onlara teşekkür etmeliyiz. Güzel bir şekilde kurulmuş bir ticaret platformu, saygın bir likidite ve Bid / Ask spreadleri ile marj ticareti ve marj finansmanı gibi gelişmiş araçlar sağlar.

Kim bir hacker kurbanının değerini görmedi. Yeni bir hafta, sayılarla yeni korsanlık her zaman daha etkileyici. Nesnel olarak, merkezi dijital varlık değişiminin güvenliği. Günlük çekilme limiti hakkında ne düşünülmelidir, eğer çekilmiyorsa, çekilmekten çekinir. 2018’de, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm değişimler eski haline geldi.
InziderX, kullanıcıların en iyi dijital varlıklarının 20’sini doğrulama ihtiyacı olmadan özel olarak değiştirebilmelerini sağlayan bir OTC kaldıraç piyasasıdır. İşlemler, anonim yerleşik kişiler ile yapılır, Otomatik Takas ile cüzdanda cüzdan. Yıldırım ağı teknolojisi, röle sistemi kullanarak likidite sağlar

InziderX terminali tüccarlara adanmıştır ve kaliteli yürütme ve kaldıraç arayan algoritmaları etkinleştirir. Platform, yatırımcılara stratejilerini karmaşık siparişler, gelişmiş API komutları ve ticari ticaret grafik paketleri ile kullanmalarına yardımcı olacak araçlar sunarak da kullanıcı dostu.

Dünyada Platform Özellikleri var: Dağıtılmış Değişim. Bu platformun bir parçası olmak isteyen yatırımcılar tarafından yapılması gereken hiçbir kısıtlama, yazıt veya doğrulama yoktur. Exchange en gelişmiş işlem terminallerini kullanacak ve bunu en son teknoloji ile birleştirecektir.

Lightning Network – Bu platform, daha büyük merkezi exchange’lerden ve yıldırım ağı kullanımı olarak bilinen diğer büyük oyunculardan gelen likiditeleri içerir. Bu platform, ademi merkeziyet ve merkezileşme tarafından sağlanan likidite tarafından sunulan güvenliği sağlar.

Gelişmiş Ticaret Araçları – Bu platform aktif ticaret ve algoritmalara odaklanmaktadır. API komutları, pro-ticaret grafikleri paketleri ve karmaşık komutlara erişim ile platform, yatırımcılara kayıp işlem araçları sunacak.

Topluluk Ticareti – Bu sistem InziderX topluluğunun üyelerini ödüllendirmek için birçok ödül programına sahip olacaktır. Platform ayrıca, toplumun en gelişmiş işlem araçları hakkında bilgi edinmesine yardımcı olacak kişisel ipuçları ve analizler de sağlayacaktır.

InziderX platformunun avantajları şunlardır: Marjlar ve Ticari Fonlar – Kullanıcılar marj pozisyonuna girmek için belli bir miktar borç alabilirler. Diğer kullanıcılardan gelen finansman siparişleri, yatırımcıların oluşturması için fırsatlar sağlar; Aktif Öğrenme Toplulukları – Topluluklar diğer yatırımcılardan öğrenebilecek, fikir alışverişinde bulunabilecek, algoritmalar ve stratejiler geliştirebileceklerdir. Katkıda bulunanlar, topluma katkılarından dolayı ödül alacaklardır.

Karmaşık Sipariş Türleri – Durma kaybına uğramak ve girişe eklenmiş olan kar siparişleri almak, yatırımcının kar alma seviyesini belirlemesine ve riski sınırlandırmasına izin verecektir; Trader Yarışması – Trader’lar, en iyi ticaret stratejilerini ve algoritmalarını sergileme fırsatına sahip olacakları trader yarışmasına katılabilirler. Katkıları için ödüllendirilme fırsatını yakalayın. Yarışmanın en iyi tüccarları.

Pro-Trade Chart Paketi – Bu platform, en iyi analizi sağlayan doğru tabloyu oluşturmak için 50 çizim aracının, 100 göstergenin ve osilatörün kullanıldığı grafik paketler sağlar; Pek Çok Ödül – Piyasa oyuncularına, tüccarların yarışmaya katılanlara, sinyal sağlayıcılara ve topluluğa katkıda bulunanlara ödül verilecektir.

Topluluk kilit önemdedir ve InziderX, projesini mümkün olan en geniş kitleye ulaştırmak için ona güvenir. InziderX ekibi, çözümün proje tarafından sunulduğuna inanıyor. Bizi sevenlerin bu devrimi görmesi. Ödül programı, katılım planları ve ödüller hakkında tüm detayların verileceği InziderX.io web sitesinde PDF formatında bulunacaktır.

InziderX bir forum olarak görev yapacak ikinci bir blockchain yaratacaktır. Bu forumda Steemit blockchain teknolojisi modeli kullanıcıların ticaret stratejilerini ve algoritmalarını değiştirebilmelerine izin verecek. En iyi müzakerecileri yaklaşımlarını paylaşmaya motive etmek için bir ödül sistemi kurulacak.

Bu forum, herkesin diğerlerinin aktif ticaret dünyasını ve dijital varlık algoritmalarını keşfetmesine yardımcı olabileceği topluluğumuzun merkezi olacaktır. Bu aynı zamanda ticaret terminalimizdeki bir sonraki değişiklik için taleplerini ifade etmelerini sağlayacaktır. Geliştiricilerimiz topluluğumuzu dinleyecek ve bu forum InziderX’in dinleyicisi olacak.

Bu likidite sağlayıcısının faydaları çok açık: yeni müşteriler. Ağ kullanıcıları tarafından kullanılan protokollerin standardizasyonu, bu dahiyane teknolojik ilerlemeyi sağlayacak ve değişimlerimiz için benzersiz bir likidite sağlayacaktır. InziderX, borcun açılışı ile özel bir likidite sağlayıcısı arasında ilişki kuracak ve belirli bir süre için işlem maliyetlerini düşürecek bir plan sunacaktır. Aynı zamanda en büyük hacmin en büyük değişimine sahip röleler de üreteceğiz. Borsalarımıza bağlanmak ve aynı protokolü kullanmak isteyen diğer katılımcılarımız, seslerini sipariş defterine ekleme fırsatına sahip olacaklar.

InziderX’in misyonu, yeni başlayanlar için kullanımı kolay, fakat özellikle aktif tüccarlar ve algoritmalar için merkezi olmayan alışverişler yaratmaktır. Sıvı ve grafiksel bir analiz platformu olan, merkezi olmayan bir portföy tabanlı değişim (DAPP), etki alanının tüm en gelişmiş araçlarını içerir. Aslında, InziderX elit müzakereciler ve elit algoritmalar için tek mantıklı seçim değilse makul bir seçim olmak istiyor. Odak noktamız her zaman mevcut araçların kalitesi, sipariş kitaplarının yürütülmesi ve likiditesi üzerinde olacaktır.

InziderX’in gelecek vizyonunu paylaşanlar için çözüm açıktır. Merkezi olmayan döviz kuru dijital varlık alım satımının geleceği. Korsanlığı artırmak, şu anda kullanılmayan en iyi merkezi değişimleri sağlar. Ve değerli hizmetlerine rağmen, aktif müzakereciler ve algoritmalar için gerekli araçları sağlamazlar. Ademi merkeziyetin faydaları çoktur ve mevcut teknoloji bunları dijital varlık değişimlerine entegre etmeyi mümkün kılmaktadır. InziderX’in değer önerisi, kullanıcılarına basit çözümler koymanın ötesine geçer. Gelecekteki gerçekliklerden temel altyapıyı inşa ediyoruz.

InziderX, INX adında bir dijital para birimi biçiminde gelir. INX Tokens, Haziran 2018’den 1 Şubat 2019’a kadar 1 INX eşdeğeri 0.55’e kadar satışa çıkacak. Kendi jetonlarınızı satın almak BTC, LTC, BCH ve DASH gibi yabancı para ile yapılabilir. Unutmayın, belli bir süre için satın alın.

ÖZELLİKLERİ

MERKEZİ OLMAYAN DEĞİŞİM

Değişimimizin cüzdanı cüzdan tabanlı – Dapp. Tasarım gereği güvenli.
Cüzdanınızın tohumlarına sahip olduğunuz ve saldırıya uğramak için bal küpü olmadığı için, paranızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.
İşlem yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan şey, varlığınızı çok varlıklı cüzdanda tutmaktır.
Yazıt, doğrulama veya kısıtlama yok.

AYDINLATMA AĞI

Daha büyük merkezileştirilmiş borsaların ve diğer büyük oyuncuların likiditesini Yıldırım Ağı aracılığıyla dahil ederek, her iki dünyanın da en iyisini elde ederiz.
Ademi merkeziyetin güvenliği ve merkezileşmenin likiditesi.
Böylece yarının geleceği olacak bir pencere yaratıyor:
Bir ağlar dünyası – bir pazar pazarı.

TAVSİYE İŞLEME ARAÇLARI

Platform odağımız aktif ve algoritma ticareti üzerinedir.
Erişim kompleksleri sipariş türleri vererek, Pro-ticaret grafik paketi ve API komutları ilerler.
Kayıp eşya tüccarlarının en son Forex terminallerinde kullandıklarını göreceğiz:
Marj, finansman ticareti, kısa satış, döviz pozisyonu türleri, finansal riskten korunma.

TOPLULUK TİCARETİ

Topluluk anahtardır ve bu nedenle InziderX, tüccarları çok sayıda programla ödüllendirecektir.
Tüccarlar ipuçları ve kişisel analiz için ikinci bir blockchain bir forum Whit, topluluk kendini ticaretin en gelişmiş yollarını öğrenebilecek.
En iyi yatırımcılar, sinyal servis programı ve platform geliştirme için oylama değişiklikleri için yarışma.
Bir inzider ol, topluluğa katıl!

GELECEK
InziderX, yeni bir vizyonun başlangıcıdır – Gerçek Ademi Merkeziyetçilik.
İşlemler, üçüncü taraf kontrolü veya etkisi olmaksızın P2P, cüzdandan cüzdan yapılır. Atom takası güvenlik ve Lightning Network likiditesini sağlar.
Değişimi almak imkansız, çünkü sunucu yok. Veriler, dağıtılmış blok zinciri defterinde gerçek anlamda dağıtılmamış olduğundan çalınamaz veya bozulmaz.
Yazıt, doğrulama veya kısıtlama yok. Cüzdanlarımızı indirin ve işlem yapmaya başlayın. Bu kadar basit.
Cüzdan değişiyor!

TEAM

tim.jpg

Referanslar

Website: https://inziderx.io
Whitepaper: https://inziderx.io/docs/InziderX.io-Whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/nziderx
Twitter : https://twitter.com/InziderX
Facebook: https://www.facebook.com/InziderX/
Steemit: https://steemit.com/@inziderx
Medium: https://medium.com/@info_18523
Pinterest: https://www.pinterest.ca/ inziderx
Reddit: https://www.reddit.com/user/InziderX
Investfeed.com: https://www.investfeed.com/InziderX
Google+: https://plus.google.com/107426458895280605472
instagram: https: // www.instagram.com/inziderx.io/

 

0x7277a877abfa789c0267efbf70e678a01130a789

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap