Genel ICO Kripto Para

iShook – Yazarlar ve Okuyucuları buluşturan platform

Yazan bybrawe

iShook – Yazarlar ve Okuyucuları buluşturan platform

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere iShook projesini anlatacağım. Geçmişte kitapların değerliydi. Yavaş yavaş günümüze gelene kadar herkes’e ulaşabilecek şekilde yollar izlendi. Günümüzde herkesin evinde mutlaka bir kitap vardır. Fakat bu kitapların yazarları umrumuzda olmayabilir. Gelecek dünya’da kitaplar artık e-kitap okuyucularda yerlerini alacak. Fakat bunun olması için bazı uygulamalar ve çözümlerin yerine getirilmesi gerekiyor. işte burada iShook platformu devreye giriyor.

Online kitap okuyuculardaki sorunlardan dolayı bir türlü okuyucu kitlesi bulunamamaktadır. Platformların yetersizdir ve geniş kitlere yayılmak için uygun bir platformlar değildir. Ayrıca orada içerik paylaşanlar reklamını yapmak zorunda, satşını kendi pazarlamak zorundadır. Ödeme işlemlerinde ayrıca fazla komisyonlar ödemektedirler. Bu yüzden yazarlar zamanlarını bu işe ayırdığı için bu işi bırakabilmektedirler. iShook, test sürümünü başarıyla tamamlamış. Blockchain ağında olan, on binlerce kitap arşivi sitelerinde yüklü olan, yazarlar ile okuyucuları bir araya getiren bir platformdur. Bu sayede binlerce kişi bu arşivlerden her gün yararlanmaktadırlar. iShook amacı elektronik kitaplar, dergiler, çizgi romanlar gibi kitap içeriklerinin bulunduğu bir sosyal ağ oluşturmaktır. Bu ağ sayesinde yayıncılar okuyucularla direk olarak etkileşim içinde olacabileceklerdir.

iShook sosyal ağında kitaplarınızı paylaşabilir, okuyucularla etkileşim içinde olabilir, Kitaplarınızı satabilir, onların reklamını kolay bir şekilde yapabilir, Sizin kitabınız hakkında eleştirilerini, yorumlarınızı, notlarınızı bu platform üzerinden okuyucular paylaşabileceklerdir. Bu sayede kitabınız geri bildirimler sayesinde çok ilgi görecektir. Bu geri bildirimleri referans olarak kullanabileceksiniz.

iShook’un mobil uygulaması vardır. Google cüzdan ve apple pay desteği, kripto para transferi ile bitgold dönüştürme, video çekme, fotoğraf çekme, sesli mesaj bırakabilme, parmak izi kilidi, kripto para cüzdanı için özel anahtar saklama bölümü gibi özelliklere sahiptir. iShook platformunda maksimum güvenliği vardır. Yapılan işlemler blockchain ağında ve şifreledir.

iShook platformunun çalışma prensibi

1- iShook platformunda kullanıcılar kendi profillerini oluşturup, ilgi duyduğu alanlara göre profilini baştan sona düzenleyebilirler. Fotoğraf, video vs profillerine ekleyebilirler.
2- Kendi kitaplarını, dergilerini bu platformda ekleyebilir, satabilir, güncelleyebilirler.
3- Genel kayıt işlemlerini tamamlandıktan sonra Yazar profili açarak içeriklerinizi anında yükleyebileceksiniz.
4- Yukarıda bahsettiğim gibi okuyucular içeriğiniz hakkında eleştirilerini, yorumlarınızı, notlarınızı bu platform üzerinden okuyucular paylaşabilecekler.

iShook Avantajları

  • Yazarlar ve okuyucular bu platform sayesinde bir arada olabilecekler.
  • Okuyucular paylaşılan içerik hakkında yorumlarını, eleştirilerini geri bildirim şeklinde paylaşabilecekler
  • Okuyucuların geri bildirimlerini yazarlar referans olarak kullanabilecekler. bu sayede yazar daha fazla satış ve popülerlik elde edebilecekler.
  • Yayıncılar iShook platformu üzernde ihtiyaç duydukları bütün her şeyi hızlıca yapabilecekler.(satış, pazarlama, reklam vs) yayınların kullanıcılara hızlı bir şekilde ulaştırabilecekler.
  • Yayıncılar diğer sosyal ağlarda zaman kaybetmelerini engel olacaklar.
  • Bireysel ve grup chatleri yapabilirsiniz.
  • Mobil uygulaması vardır.

Sonuç

iShook, dünyada çok iyi yerlere geleceğini düşünmekteyim. Bir ara kitap sektörüyle uğraşmıştım ve yayın evleri gerçekten genç yazarlara %10 komisyon vermektedirler. Yazarlar artık kendi kitaplarını bu platformda satabileceği ve bu platform sayesinde kendi kariyerlerini okuyucularının yorumlarıyla oluşturabilecekleri için çok mutlu oldum. Bu platform ayrıca test sürümünde başarılara imza atmış ve sıkıntısız yollarına devam etmekteler Ayrıca topluluğu çok gelişmiş olduğunu gözlemledim. Token satışları da gerçekten iyi. Şuanda projenin tam olarak yayınlanmasına 1 ay kalmış. Projeye yatırım yapmadan önce sistemini incelemenizi ve whitepaper’ını kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.

Token Bilgileri

Token Simgesi:SHK

Platform: Etherum

Token Fiyatı: 0,001 ETH

Kabul Edilecek Para Birimi: BTC, ETH, LTC

Başlangıç Tarihi:12-03-2018

Bitiş Tarihi:10-05-2018

Token Miktarı:570.000.000

Yol Haritası

Takım

Screenshot (31).png

Danışman Ekibi

Screenshot (32).png

Teknoloji Takımı

Screenshot (33).png

Diğer Bilgiler

Website: https://ishook.io/

Whitepaper: https://ishook.io/#whitepaper

Facebook: https://facebook.com/Ishookinc

Twitter: https://twitter.com/ishookinc

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/ishook/

Telegram: https://t.me/iShooktoken

https://bountyhive.io/browse/iShook

Benim bitcointalk adresim: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

bountyhive.io kullanıcı adı: ByBrawe

bountyhive.io/r/bybrawe

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap