Genel ICO Kripto Para

KRİPTO SEVERLERE YÖNELİK YENİ, GÜVENİLİR, HIZLI VE MÜŞTERİ ODAKLI BORSA HİZMETİ: Beaxy

Yazan bybrawe

Beaxy Nedir?

Beaxy bir kripto para borsasıdır.. Şirket, hem fiat para birimi hem de kripto para cinsinden borsalara izin verecek bir sezgisel kullanıcı arayüzüne sahip bir platform yaratacağını belirtiyor. Beaxy’nin hedefi tüm kullanıcıları için şık bir deneyim sunmaktır.

Şirketin amacı, hepsi bir arada bir değişim olarak çalışacak, kullanıcıların kripto para ticaretini yapmak istemeleri durumunda başka bir ortama erişmeleri gerekmeyecek erişilebilir bir platformun oluşturulmasıdır . Bu seçeneği kullanıcılarına sunmak için, Beaxy, kullanıcıları platformu deneyimlediklerinde yardımcı olacak harika bir araç ve hizmet kümesi sunmayı amaçlamaktadır.

Şirket, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar tüm müşteri türlerinden endişe duymanın çok önemli olduğuna inanmaktadır, bu nedenle hepsine iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilir.

Bu değişim platformunu yaratan ekip dünyanın dört bir yanından insanlar tarafından yaratıldı: Artak Hamazaspyan (kurucu ortak, CEO), Mittal Patel (ortak kurucu, CTO), Narine Khachatryan (ortak kurucu, takım koordinatörü), Denizcilik Ghandlyan (kurucu ortak, hukuk ekibinin başı) ve John Galvagno (CTO).

Beaxy Cryptocurrency Ticaret Borsası Nasıl Çalışır?

Şirket bir kripto para birimi değişimi olarak çalışıyor ve yatırımcıları çekecek birçok ilginç özelliğe sahip. Bunlardan biri de şirketin sadakat programıdır, bu da ;tokenları tutmak ve şirketin hizmetlerini kullanmaya devam etmek için ödüllendirilir. Bağlılık programlarıyla, sahip olduğunuz simge sayısına ve platformda yapılan işlemlere göre aylık ödüller alabilirsiniz .

Şirket ayrıca, canlı sohbet ve küresel kapsama (dünya çapında konuşulan birçok dil desteği ile) ve 24 saat veya daha kısa bir yanıt süresi olan 7/24 destek sunmaktadır. Güvenlik, aynı zamanda , otomatik IP beyaz listeyi, şifreleme teknolojisini ve ağın gizliliğini ve bütünlüğünü güvence altına almak için araçları kullandığı için bu şirket için bir önceliktir . Ayrıca, platformun yüksek bir performansı var ve işlemler çok hızlı.

Beaxy, uzun vadeli ölçeklendirme için üretilmiştir ve şirketin otomatik ölçeklendirme sistemi ile kullanılabilen bir kaynak dengeleme özelliğine sahiptir. Beaxy çok hızlı büyürse, bu şirket için bir sorun olmayacaktır.

Beaxy staking programını kullanarak, belirteçleri kullanmaya devam edersiniz ve tokenları kullandığınızda alım satım ücretlerinde indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca, kendi tokenlarını kullanırken şirketin ücretlerini ödüyorsanız, işlem ücreti öderken% 50’ye varan indirim alabilirsiniz.

Son olarak, sevk programı da var. Bir arkadaşınıza şirkete başvurursanız, hayatınızın geri kalanı için işlem ücretlerinin% 10’unu alırsınız. Yönlendirme programını kullanırken katılanlar, 60 gün boyunca işlem ücretlerinde% 20 indirim alırlar.

Beaxy, hem Android’de hem de iOS platformunda cep telefonlarında sunulacak.

Beaxy BXY ICO Detayları Nasıl Yatırım Yapılır

Beaxy ile ilgileniyor musunuz? Şirket şu anda bir satış yapıyor. Eğer katılmak için ise ilk Para Arz , sen ETH kullanarak (ERC20 Ethereum tabanlı tokenladır) BXY belirteçleri satın alabilirsiniz. Satışların yumuşaklığı 5.000.000 USD ve sert kapak 30.000.000 dolar.

Satış öncesi 1 Haziran’da başlayacak ve süresi boyunca token alırsanız% 25 bonus kazanacaksınız. Eğer 15 Haziran’dan sonra yapılacak olan ICO sırasında token almaya karar verirseniz , tokenları indirimler olmadan ödemeniz gerekecektir. tokenların fiyatı henüz şirket tarafından kamuya açıklanmamıştır.

Yol Haritası

Takım

Referanslar

Websitesi: https://beaxy.com/

Teknik İnceleme: https://beaxy.com/docs/Beaxy%20Whitepaper%20v1.5.pdf

Twitter: https://twitter.com/BeaxyExchange

Facebook: https://www.facebook.com/beaxyexchange/

Telegram: https://t.me/Beaxy

Bitcointalk Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3104313.0

Bitcointalk Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2912122.0

https://beaxy.com/Registration?code=0VFZD8FPHG

bybrawe: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1192480

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap