Genel ICO Kripto Para

LocalCoinSwap – ICO İncelemesi

Yazan bybrawe

LocalCoinSwap dünyanın en kapsamlı pazarını oluşturmayı hedefliyor. İncelememizde bugün nasıl çalıştığını öğrenin.

LocalCoinSwap nedir?

LocalCoinSwap.com’da çevrimiçi bulunan LocalCoinSwap, kullanıcılara platform üzerinde daha fazla kontrol sağlamayı amaçlayan bir cryptocurrency alışverişidir . İçerik oluşturucular, pazarlarının “piyasadaki en finansal olarak şeffaf alışveriş” olduğunu iddia ediyor.

Bu şeffaflık neden önemlidir? Neden şeffaf bir değişim umurunda olsun? Çünkü bu değişim, karının% 100’ünü topluluğa dağıtmayı vaat ediyor.

Topluluğun, pazardaki operasyonun tüm yönlerine demokratik olarak oy vermesine de izin verilir.

LocalCoinSwap’in nihai hedefi, daha iyi bir p2p kripto para birimi değişimi oluşturmaktır . Günümüzün merkezi ve merkezi olmayan borsalarının sorunlarını çözecek. Merkezi olmayan kripto-para değişimi işlemlerini kolaylaştırmak için bir emanet servisi olacaktır;

LocalCoinSwap Nasıl Çalışır?

Açıkçası, şimdiden yüzlerce kripto para birimi değişimi mevcut. LocalCoinSwap’ı rakiplerinden farklı kılan nedir?

LocalCoinSwap, tüccarlar için ucuz maliyetleri vurgulamaktadır . Kullanıcılar eşler arası işlemleri kolaylaştıracak, yani bir aracıya ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

LocalCoinSwap ayrıca, daha fazla şifreleme ve ödeme yöntemlerini varolan diğer eşler arası değişimden de desteklemektedir:

“Diğer borsaların sadece tek bir para birimini veya en popüler para birimlerinin küçük bir sepetini desteklemesi tipik bir durum. LocalCoinSwap, tek amacı yeni para birimlerinin uygulanması olan lansmandan sonra bir geliştirme ekibi ile mümkün olan en geniş kapsamlı kripto para ve ödeme yöntemleri sunacaktır. ”

LocalCoinSwap ayrıca ICO’lar ve diğer yeni token projeleri için özel destek sunmayı planlıyor . ICO içerik oluşturucuları projelerini platformda başlatabilirler, örneğin.

Genel olarak, LocalCoinSwap kendisini, kullanıcıların istedikleri varlıklar için sahip oldukları varlıkları alabilecekleri “gerçek” P2P ticareti olarak görmektedir. Platform tarafından üretilen gelirlerde paylaşırken düşük ücret ödeyebilirler.

LocalCoinSwap’in Çözümünde Hangi Sorunlar Giderir?

LocalCoinSwap, merkezi ve dağıtılmış kripto para birimleriyle ilişkilendirdiğimiz sorunların çoğunu çözmeyi amaçlayan, dağıtılmış bir kripto değiş tokuşudur.

  • Merkezi borsalar genellikle yeni kullanıcıların kaydını kısıtlar veya kullanıcıların ticaret yapmadan önce samimi kimlik bilgilerini açıklamalarını gerektirir
  • Merkezi borsalar, faaliyet gösterdikleri ülkelere göre belirsiz düzenlemelere tabidir.
  • Mevcut merkezi olmayan kripto değişimleri, yüksek oranda parçalanmış ve içermez
  • Merkezi olmayan takaslar, daha az popüler fiat para birimleri veya kripto para ticareti yapan kişiler için özellikle sorunludur.
  • Çoğu kullanıcı, daha önce bilinen kripto para birimini daha önce bilinen bir kripto para birimine (BTC veya ETH gibi) takas etmek zorunda kalır ve sonuçta satın almayı planladıkları kripto-para birimini satın alırlar.
  • Ayrıca, bugünün exchange’leri, kullanıcıların platform tarafından oluşturulan herhangi bir kârda paylaşmalarına izin vermez.

LocalCoinSwap, tüm bu sorunları çözmeyi amaçlamaktadır.

LCS Cryptoshares Nasıl Çalışır?

LocalCoinSwap LCS Cryptoshares için bir satışa sahip olacak. Esas olarak, LocalCoinSwap platformunu simgeliyor ve ardından ICO aracılığıyla token satıyor.

Beyaz kağıt, sıradan hisseleri satın aldığınız gerçeğini gizlemeye çalışmaz:

“LCS Cryptoshare sistemi, geleneksel şirket sahipliğini hisselere daha güvenli ve merkezi olmayan bir şekilde kopyalamak için blockchain teknolojisini kullanıyor. Temettü yoluyla dağıtılan düzenli hisse ve karların ihraç edilmesine çok benzer bir şekilde, LocalCoinSwap, sahiplerini düzenli olarak kullanılabilecek temettü token larına veren Cryptoshares’leri yayınlamaktadır. ”

Tüm token laştırma sistemi blok zincirinde barındırılıyor ve kullanıcılara şirketin finansal performansının kamuya açık ve denetlenemez bir defter tutmasını sağlıyor.

LCS Cryptoshares sisteminin Ağustos 2018’e başlaması planlanıyor.

Sistem başlatıldığında, token sahipleri, kripto-para birimi temettüleri aracılığıyla LocalCoinSwap takasından elde edilen toplam karların% 100’ünü garanti eder. Tüm ödeme sistemi, sistemin nasıl parçalandığını görmenizi sağlayan şeffaf blok zincirine dayanmaktadır.

LCS tokenı sahibi olarak, platformun karar verme sürecine katılma hakkına da sahipsiniz.

LocalCoinSwap LCS Token Satışı

LCS token satışı 15 Mart 2018 tarihinde bir ön satışla başlayacak. Satış 500.000 ABD Doları ve 20 milyon dolarlık sert bir kapağa sahip.

Ön-ICO öncesi, satış öncesi ve ICO ile 70 milyon kullanılabilir, toplam 100 milyon LCS Cryptoshares kaynağı olacak. Kalan tokenlar, yatırımcıların (% 10) kullanımı, geliştirme ekibi, 1 yıllık (% 10) akıllı ihaleler ve% 5’lik bir ödülle ödüllendirilen bir ortak girişim fonuna tahsis edilir. kullanıcılar için platformun güvenliğini artırmak için program (% 5).

Tokenlar 1 ETH = 2500 LCS oranında satılacak.

LocalCoinSwap LCS’nin Özellikleri

LocalCoinSwap platformu, aşağıdaki özelliklerin hepsine vurgu yapar. Genel olarak, geliştiriciler platformu üç temel prensip göz önünde bulundurarak oluşturdular: platformun güvenli, kolay ve eğlenceli olmasını istiyorlar.

Sunulan birden fazla paralar:

LocalCoinSwap, platforma çok sayıda farklı para eklemeye büyük önem verdi. Diğer tüm merkezi olmayan alışverişlerden daha çok madeni para çifti sunmak istiyorlar.

Emanet sistemi:

LocalCoinSwap, alıcılar ve satıcılar arasında aracı olarak hareket eden bir emanet sistemine sahiptir. Trader’lar arasında bir ticaret başlatıldığında, LocalCoinSwap işlemin kripto-para birimi kısmına sahip olurken, fiat döviz ödemesi doğrudan alıcıdan satıcıya yapılır.

Ödeme yapıldıktan ve satıcı fiat döviz işleminin alındığını doğruladıktan sonra, cryptocurrency alıcıya bırakılır. Emanet sistemi, sözleşme sürecinin her adımı için zaman limitleri düzenleyerek, kullanıcı fonlarının değişken piyasa dönemlerinde kilitlenmesini önleyecektir.

Çoklu İmza Desteği:

LocalCoinSwap daha fazla güvenlik için çoklu imza işlem seçeneğine sahip olacaktır.

Tartışmalı karar:

Bir ihtilaf ortaya çıkarsa, emanet tahliyesi durdurulur ve her bir tarafın uzlaştırmaya aracılık etmesi için destekleyici belgeler talep edilir.

Kullanıcı Geri Bildirimi ve Topluluk Katılımı:

LocalCoinSwap, kullanıcıların platforma kolayca geri bildirim gönderebildiği aktif bir topluluğu vurgulamaktadır.

Güvenlik:

LocalCoinSwap tam zamanlı özel güvenlik ekibine sahip olacak. Kripto para birimi depolarının% 95’i , bilgisayar korsanlığı nedeniyle olası kayıpları en aza indirmek için çevrimdışı cüzdanlarda saklanır.

Basitleştirilmiş Ücret Yapısı:

LocalCoinSwap, bu borsaları eşleştirmek veya yenmek amacıyla, karşılaştırılabilir exchange’lere dayalı ücretler talep edecektir. Bu ücret şu anda% 1 olarak ayarlanmıştır.

LocalCoinSwap’in arkasında kim var?

  • LocalCoinSwap, Aapeli Vuorinen (Lead Security Engineer), bir veri analisti, beyaz şapka korsanı ve 10+ yıllık tecrübesi ile tam yığın geliştiricisi tarafından yönetiliyor.
  • Takımın diğer önemli üyeleri arasında Nathan Worsley (Teknik Direktör), Thomas Underwood (Finans Direktörü), Valeri Natanelov (Pazarlama Müdürü), Daniel Worsley (Baş Operasyon Direktörü) ve Kevin Sparks (Baş Geliştirici) yer alıyor.
  • LocalCoinSwap merkezi Wan Chai, Hong Kong’da bulunuyor. Şirket 2015 yılında kuruldu.

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap