Genel ICO Kripto Para

Lojistik Ve Tarım Alanlarındaki Sorunları Skyfchain’in Blockhain Tabanlı Drone’ları İle Çözülüyor

Yazan bybrawe

SKYFchain nedir?

SKYFchain , kargo robotları endüstrisi için bir blockchain tabanlı finansman aracıdır. SKYFchain işletim platformu ICO ile başlatıldı . İnsansız kargo uçaklarının ve araçlarının verileri paylaşılmış ve kanıtlanmış bir veritabanıdır.

SKYFchain da işlemler kullanılarak platformda yürütülecek sağlayan kripto para bir finansal araçtır. Bankalar gibi kapsamlı bireyler ve kurumlar ve akıllı sözleşmeler aracılığıyla varlıklar üzerinde maddi kontrol sağlar. Kargo Robotları endüstrisi için finansmanın kilidini açmak istiyor.

SKYF Drone

SKYF, dünyanın ilk ağır sanayi tipi drone ve dikey kalkış ve iniş kabiliyetine sahip ilk kargo drone’dur. Günümüzde tarım, lojistik ve acil yardım olmak üzere en popüler olan uygulamalarda kullanılabilir.

SKYF, 400 kg’a kadar faydalı bir yük taşıyabilir ve 350 km’ye kadar bir uçuş menziline sahiptir. SKYF drone çok yönlüdür ve farklı amaçlara, ulusal düzenlemelere ve iklim koşullarına uyacak şekilde hızla adapte edilebilir.

SKYF Operasyonları

SKFchain platformu dronların çalışmasıyla ilgili tüm verileri saklayacak ve doğrulayacaktır. Bu drone özellikleri ve bakım geçmişi, pilot ve operasyon lisansı verileri ve görev planı ve yolları gibi endüstriyel drone verilerinin güvenilir bir kaynağı olacak paylaşımlı dağıtılmış defter içerecektir .

Ayrıca,% 100 güvenlik uyumu sağlamak için her uçuştan önce operasyon hakkının ve rota doğrulamasının bir doğrulaması olarak hareket edecektir. SKYFchain , SKYF dronlarının görev planlama, doğrulama ve operasyon desteği için tek hakka sahiptir.

SKYFchain ICO

SKYFchain, SKYFchain’in düğümlerini dağıtmak için ICO’yu piyasaya sürüyor. Blockchain düğüm sahipleri, işlem ücretlerini toplardı. Aynı zamanda dünya çapında SKYFchain’in geliştirilmesi ve pazarlanması için fon toplanmasını da amaçlamaktadır. ICO Öncesi 1 Mart 2018’de.

SKYFchain Tokeni

SKYFchain, ICO’da yayınlanan bir yardımcı simge olan SKYFT belirtecini kullanıyor. Sabit miktarda 1200000 token var. ICO sonu fiyatı 1 SKYFT Token başına 65 USD olacaktır. SKYFT, ABD’nin SEC’i ve SKYFchain İşletim Sisteminin Dahili para birimi ile uyumludur.

SKYFchain crowdsale’nin tüm katılımcıları SKYFchain’de düğüm sahipleri olabilir. Tüm düğüm sahipleri SKYFchain İşletim Platformunda üretilen tüm işlem komisyonlarının% 70’ini almaya hak kazanır.

Neden SKYFchain’e Katılmayı Düşünmelisiniz?

PWC tarafından yapılan araştırma, ticari uçakların pazar büyüklüğünün 127 milyar dolar olduğunu göstermektedir. Dronlar öncelikle tarım, inşaat, ulaşım ve altyapı için kullanılır. SKYF’in uyarlanabilir tasarımının toplam piyasa fırsatının 100 milyar dolarlık kısmını ele alacağı tahmin ediliyor.

Piyasa şimdiden ticari uçağı başarılı bir şekilde satan büyük şirketlerle ümit vaad eden işaretler gösteriyor. Yamaha ve DJI, halihazırda piyasadan kâr elde eden şirketlerden bazıları.

SKYF, piyasadaki diğer uçaklardan gelen benzersizliği nedeniyle başarılı olmak zorundadır. SKYF, uzun uçuş süresi, ağır taşıma kapasitesi ve piyasadaki diğer tüm uçaklarınkinden daha üstün olan üretim kolaylığı sunar.

SKYFchain Nasıl Çalışır?

Bu B2R işletim platformu , operasyonları, özerk araçları, finansmanı, uygunluğu ve desteği bir araya getirebilen bir ekosistem yaratmayı amaçlamaktadır .

Temel olarak, bu platform, lojistik ve nakliye süreçlerinin sağlayıcıları ve müşterileri, kamyon ve uçakların imalatçıları ve hizmet sağlayıcıları, robotlar ve Devlet yetkilileri tarafından finanse edilen tek bir platformda bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Platform tüm bu süreçleri birleştirmek için entegrasyon ve aynı dili kullanma ile ilgilidir.

Platformdaki tüm işlemler SKYFT tokenları ile yapılacak ve platformda yaptığınız her işlem tokens gerektirecektir. Kullanıcının belirteçleri yoksa, fiat para birimini kullanabilir ve sistem sorunu çözecektir. İşlemlerin tamamı akıllı sözleşmeler yoluyla yapılacaktır, yani güvenli ve değişmez olacaktır.

Şirket daha şimdiden dronlarla ve diğer otomatik araçlarla çalışmış ve asıl amacı bu ekosistemin yaratımını ve birleşmesini sağlamaktır. Bu, ürünlerini daha iyi bir hizmet için üretecek ve etraflarında bir yapı oluşturacaktır.

SKYFchain Takımı

Bu şirketin arkasındaki ekip robotik, blockchain ve lojistik uzmanı kişilerden oluşmaktadır. Şirketin CEO’su Alexander Timofeev, Maxim Khabur CMO, Nikolay Kovshov lider IT geliştiricisi.

Bu takımın diğer önemli üyeleri Dmitry Arsentyev (drone geliştirme), Valery Krivenko (IR), Matar Sabirov (otopilot tasarımı), Tarian Kornilov (hukuk partneri), Olga Budnik (Halkla İlişkiler), Nail Zinnurov (drone tasarımı), Katya Bublik (dijital pazarlamanın başı), Sergey Shilin (yazılım mühendisi) ve Alexander Malikov (yazılım mühendisi).

Şirketin ana danışmanları Michael Terpin, Alexey Arkhipov, Alexander Ivanov ve Igor Karavaev.

SKYFchain Sonuç

Bu şirketin ne kadar güçlü olduğunu anlamak çok kolay. Şirket zaten çok büyük ve oldukça yenilikçi bir şey yaratıyor.

Yol Haritası

Referanslar

İnternet sitesi : https://www.skyfchain.io/

Teknik İnceleme: https://fpivc.box.com/v/SKYFchainWhitePaper

Telegram : https://t.me/SKYFchain

Twitter : https://twitter.com/SKYFchain

Facebook : https://www.facebook.com/SKYFchain-2030350540582744/

Medium : https://medium.com/@SKYFchain

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCOQGr2WRwstVWUrMztCxUsw

ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2799527

BOUNTY : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2996537


bybrawe: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap