Genel ICO Kripto Para

MOZO – Perakendeci ve Müşteriler İçin Verimli Alışveriş Yolu

Yazan bybrawe
Mozo, perakendecilere ve mekân operatörlerine, ayak trafiğini kontrol etme ve yükseltme olanağı sağlıyor. MozoToken’ları ziyaret, göz atma (keşif) ve satın alma ödülü olarak ödüllendirerek müşteriler onları yönlendirdiğiniz yere gitmeye teşvik edilir. Müşteriler Mozo Tokenarı biriktirebilir ve bunları indirimler, indirimler ve promosyonlar için kullanabilirler. Mozo Tokenları, Ethereum blok zincirinde çalışan faydalı belirteçlerdir. Bu, Mozo’nun ödül uygulamasının ötesindeki değeri ifade eder ve Mozo Tokenların seçilmesinin ve madeni paraların borsalarının alınıp satılmasına izin verir.

Sorun

Sadakat programları olabildiğince etkili değil. Puanların ve kuponların büyük çoğunluğu birikir ve asla geçerli olmaz. Bond Sadakat Raporu’ndaki istatistiklere göre, 2017’de tüketiciler, indirimlerini 100 milyar dolar değerinde sadakat programlarında kullanmadılar. Her şeyden önce, çok fazla program var, her marka genellikle kendine ait. Kartlar ve kuponlar ile doldurulmuş cüzdan – oldukça yaygın bir resim. Bununla birlikte, birkaç markanın sadakat programlarını birleştiren çeşitli çözümler vardır. Ancak, kural olarak, bu markaların sayısı çok sınırlıdır.

Ayrıca bir problem, tüketicinin sahip olduğu toplam puan ve indirimleri ve bunlarla ne satın alınabileceğini tam olarak bilemez.

Ve elbette, sadakat sistemlerinin çok organizasyonu oldukça pahalıdır. Sadece nispeten büyük markalar bunu karşılayabilir. Bu fırsatta küçük şirketler sınırlıdır.

37399816_2111572732456940_1718599226117586944_o.png

Karar

Mozo, benzersiz bir Token Discovery modeline dayanan yeni nesil sadakat programları oluşturmak için bir Blockchain platformudur. Yardımı sayesinde perakende mağazaları, trafiğin artmasını ve ziyaretçilerin alışverişe dönüşmesini mümkün kılacak. Mozo dünya çapında faaliyet göstermektedir ve bu pazarın% 50’sinden fazlasını talep eden en büyük sadakat ağıdır.

MOZO platformunun altyapısı şunlardan oluşur:

Token MOZO. Altyapının merkezi bir unsurudur. Sistem içindeki tüm işlemlere katılır ve kendine özgü özelliklerini sağlar.

Mobil uygulama Perakendeci. Satıcılar için benzersiz ve çok güzel bir özelliği var. Bununla birlikte, satıcılar davranışlarını yönlendirerek tüketicileri eylemleri için ödüllendirebilir. Mağazaya gittim, ilk beş dakikada aldığım ürün hakkında sorular sordum – tüm bu eylemler ödüllendirilebilir, satış döngüsünden daha fazla ilerlemeye motive olabilir. Satıcı hem hediye Tokenlarını hem de satın alma durumunda indirim yapabilir.

Ayrıca ekosistemde MOZO, yeni fonksiyonların ve uygulamaların geliştirilmesi için SDK, yazılım ortamı sağlar. Onun yardımıyla dünyanın her yerinden geliştiriciler, MOZO küresel sadakat sisteminin geliştirilmesine katılabilecekler. Ayrıca, şeylerin interneti alanından çözümlere donanım ürünleri geliştirmek için kullanabilirsiniz.

MOZO’nun bir başka özelliği de sistem “O2O”. Bir çeşit ödül ödülü var. Tüketiciler, belirli bir sadakat kampanyası için eksik Tokenları satın alabilirler. Satıcılar için bu, tüketicileri dahil etmek için ek bir mekanizmadır. Sadakat programlarından elde edilen Tokens MOZO, gerçek parayla çekilebilir. Güzel bir özellik, MOZO Tokenlarını ağdaki çevrimiçi mağazalarda geçirebileceğiniz bir özellik!

Mozo dünya çapında 38.000 perakende mağazası ile anlaşma imzaladı. Hepsi başlangıçta katılacak. MOZO’nun perakende piyasasını ve sadakat sistemlerini değiştirmesi, ortakların satışlarını ortalama% 20 oranında artırması bekleniyor.

Yaya trafiğinin herhangi bir yere, merkezden bağımsız bir platform uygulaması kullanan dükkânlara, basit görevler vermek için Mozo tokenları şeklinde ödüller vermek yerine, blok zincirleme teknolojisini kullanarak umut verici ve iddialı bir fikir önermiştir.

Artık ekip, Asya’da bu yönü aktif olarak geliştirmeyi planlıyor ve şu anda bunların temeli Singapur, Vietnam ve Hong Kong’da 38.000 mağaza tarafından temsil ediliyor. Perakendeciler platforma bağlanıyor ve koşulları anlatıyor, bu ekosisteme katılan kişilerin edebilecekleri miktara ulaşabiliyor. Bazıları alışveriş merkezlerini ziyaret etmek için diğer ürünleri görecek, satın alacak, daha sonra indirimler ve ödüller için takas edecek.

Bir sensör işaretçisi, perakendeciler ile hedef kitleleri arasında, daha hızlı bir şekilde ödüllendirilmeleri veya yeni promosyonlar ve ürün varışlarını bildirmeleri için daha iyi etkileşim için kullanılır. Projenin bu programın geliştirilmesi için çok fazla sayıda noktaya sahip olduğu göz önünde bulundurulduğunda, ekosistemdeki tüm operasyonlar için kullanılan tokenin fiyatı artacak ve değişim karşılığında satılabilecektir. Ekip, önümüzdeki 3 yılda bu sayıyı 300.000 puana çıkarmak için bir hedef belirledi!

Bir Mozo Token, Ethereum Blockchain ağında çalışan bir ERC-20 yardımcı belirtecidir. Mozo Tokenlar mağaza ve mekan işletmecileri tarafından müşterileri ödüllendirmek için kullanacaklar ve bunları müşterileri, indirimler ve ürünler için kullanacaklar. Gelecekte herhangi bir ihraç veya Mozo Tokeni yaratılmadan, toplam 5 milyar Mozo Tokeni tedarik edecek.

Proje takımı

1 2.png

1 2.png

Referanslar

bybrawe – https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

eth: 0x7277a877abfa789c0267efbf70e678a01130a789

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap