Genel ICO Kripto Para

(MYTC) MyTradeToken – inceleme

Yazan bybrawe

Sorun

Merkezileştirilmiş bir defterle kontrol edilen aşırı yüksek döviz kuru ile yükümlüdürler, kısıtlar nedeniyle birbirleriyle ticaret yapamayan sınırlı üyeler nedeniyle ticaret dolarının değeri devalüe edilir. Sorun şu ki, iş dünyası, özellikle küçük-orta ölçekli işletmeler sadece bilen ve yakınlarına yerel olarak yerleştirilmiş olan üyelerle takas / ticaret yapabilirler.

Çözüm

MYTC, tüm küçük ve orta ölçekli işletmeler için, birbirleriyle karşılıklı ticaret / takas yapmak üzere ortak bir para birimi kullanmak için merkezi olmayan bir platform yaratmayı amaçlamaktadır. MYTC, paraya ve günlük satışlara odaklanırken takas / ticaretinizde size yardımcı olmakla ilgilidir. İşinizi bozmak istemiyorlar, ancak işinizi devrim niteliğindeki blockchain teknolojisinde dijital para kullanımıyla geliştirmenize yardımcı olmak için buradayız.

Özellikler

Ufkunuzu genişletin

Sınırlar ve merkezileştirme olmaksızın küçük ve büyük tüm işletmelerin takas / ticaret yapmasına izin verin.

Düşük döviz kurları

Mevcut platformlara kıyasla son derece düşük döviz kurlarının keyfini çıkarın. Cari borsalar işlem başına yaklaşık% 5 -% 6 oranında ücret almaktadır. Mytradetoken platformu, işlem başına yalnızca% 0,5 oranında bir ücret teklif edecektir.

Yeni Müşteriler Kazanın

Diğer platformlardan diğer üyelerle yeni pazarlar açarak potansiyel yeni müşteriler kazanın. My Trade Token topluluğunun size getirdiği her yeni müşteri, kar marjlarınızı artırmanıza yardımcı olacak yeni bir gelir getiriyor.

Nakit Akışınızı Artırın

Ticari Tokenim, yeni müşterileri çekmek ve satışlarınızı arttırmak için takas / ticaret dolarlarını kabul etme özgürlüğü sağlayarak kuruluşunuza başka bir boyut katıyor. İşletmeniz için daha fazla paranız olacak, genişleyecek ve yatırım yapacaksınız.

Fazla Stok Taşı

Ticari Jetonum, fazla ya da yavaş hareket eden hisselerinizi ağır indirimler olmadan satmanın en kolay yoludur. İşletmenizde mevsimsel pazarlar yaşanıyorsa, takas / ticaret envanteri düzenli olarak kullanmak için bir pro masa yolu sağlar.

Nakit dönüştürme

Nakit akışı ve karlılığınızı artırmanıza yardımcı olarak, nakit ticaret müşterilerinize takas / ticaretle ilgili diğer işlerden aldığınız stokları veya stokları yeniden satabileceksiniz.

Yatırımlarınızı yedekleyin

Dünya çapında milyonlarca kullanıcı ve iş tüccarının desteklediği bir dijital jetonun kullanımının tadını çıkarın.

Merkezi olmayan uygulama

Üyelerin, nakitsiz bir toplumda, ulusal ve uluslararası düzeyde ticaret yapmasını, değişmez akıllı sözleşmeler kullanarak tüm işlemlerin şeffaf ve güvenli olmasının rahatlığını sağlayın.

Kullanıcılar

Seçenekleri genişlet

Dünyanın her yerinden birden çok satıcı ve kullanıcı tarafından kabul edilen başka bir para birimi ile mal ve hizmet için ödeme yapın.

Risklerinizi kontrol edin

Tutunmak Mytradetoken Simgeleri Eğer MYTC, ekosistem içinde üyeleri ve kullanıcılar tarafından desteklenmektedir gerçek mal ve hizmet ve varlıkları, satın mümkün olacak. MYTC Belirteçlerinizin enflasyon ve stagflasyonunu önleyeceksiniz.

Fırsatlar

Yerel, ulusal ve küresel düzeyde ticari üyeler tarafından sunulan son fırsatlardan yararlanın.

Yeni platformlar hoşgeldiniz

Mytradetoken olarak yeni platformları sorunsuz bir şekilde bütünleştirerek seçeneklerinizi genişletin . Şirket yeni ekosistemler ekledikçe, daha önce ulaşamayacağınız yeni satıcılar ve yakın anlaşmalar ile etkileşime geçebileceksiniz.

Nasıl çalışır

 • MYTC Tüccarları mal ve hizmetlerini MYTC platformu üzerinden sunacaklardır.
 • Alıcılar bu malları ve hizmetleri satın alma ve satıcılara MYTC Jetonlarla ödeme yapma imkanına sahip olacak.
 • Tüccarlar daha sonra bu jetonları MTYC ekosistemindeki diğer tüccarlarla birlikte kaydedebilecek veya harcayabileceklerdir.
 • Üyeler dünyanın herhangi bir yerindeki tokenlere erişebilecek ve dünyanın herhangi bir yerindeki herkesle takas / ticaret yapabilecekler.

Topluluk, mal ve hizmetlerinin satışından şeffaf bir işlem sağlayacak ürün ve hizmetler sağlayacak tüccar / işletmelere erişebilecektir. Yenilikçi teknoloji sayesinde, sahtecilik işlemlerinin daha az muhtemel olması ve ürün ve hizmetlerin topluma sunulması güvenilir olacaktır.

Jeton Üretme Etkinliği

 • Yılda 10 Milyar Dolarlık Takas
 • Diğer kripto tokenleri ile şu anda mümkün olmayan, her gün için iyi ve hizmetler için ödeme yeteneği.
 • Bir sembol, katılımcı tüccarlar ve ticaret / takas doları tarafından desteklenir.
 • Ürün Geliştirme ve platform 2018’in sonunda tamamlandı
 • Jetonlar dünya çapındaki büyük borsalarla listelenecek
 • GERÇEK MAL VE HİZMETLER İÇİN GERÇEK İŞ TARAFINDAN KULLANILAN TİCARET ÖDEMELERİ

MYTC Jetonu

 • Oluşturulan toplam MYTC jetonu 300.000.000 olacaktır.
 • Şirket şimdiye kadar herhangi bir ek simge
 • Jeton jetonları, Jeton oluşturma etkinliğinden sonra transfer edilecektir.
 • Şirket rezervi takas paraları ile para satın almak tüccarlar için mevcut olacak

Temel bilgiler

isim Mytradetoken
Jeton simgesi MYTC
Sosyal medya Mytradetoken Ico Gözden Geçirme: Merkezi Olmayan Barterlik Sağlamak İçin Blockchain Teknolojisinin LeverlenmesiMytradetoken Ico Gözden Geçirme: Merkezi Olmayan Barterlik Sağlamak İçin Blockchain Teknolojisinin LeverlenmesiMytradetoken Ico Gözden Geçirme: Merkezi Olmayan Barterlik Sağlamak İçin Blockchain Teknolojisinin Leverlenmesi
Toplam jeton kaynağı
112.000.000 MYTC
Yumuşak kap 3,500 ETH
Sert kap 17.800 ETH
Ödeme şekli ETH
Min Satın Alma 0.1 ETH

ANN | WHITEPAPER | WEBSITE | TWITTER | TELEGRAM FACEBOOK

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile

0x7277a877abfa789c0267efbf70e678a01130a789

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap