Genel ICO Kripto Para

NODE Haven – En Gelişmiş Madencilik Teknolojisi

Yazan bybrawe

Bugünün madencilik için gerekli ekipman üreticileri, madencilik ekipmanına erişimi merkezleştirmiştir. NODE Haven, ihtiyaç duyuyan birçok konuya yol açan iş modellerine sahiptir. ABD merkezli bir blockchain donanım üreticisi olan NODE Haven, herkes için üreticilerin kendileriyle aynı avantajlara sahip olmalarını istemektedir.  Üretim maliyetine dayalı bir fiyatla ileri madenciliğe imkan sağlamaktadır. Bu, bir Ethereum ERC20 Token (NODE) ​​kullanan bir kooperatif modeli takip edilerek gerçekleştirilir. NODE tokenleri, madencilerin piyasadan ziyade maliyete dayalı bir fiyatla elde edilmesi için tekrar tekrar kullanılabilir, özellikle yüksek talep edilen zamanlarda madenin ROI’sini önemli ölçüde arttırır. Gelişmiş kripto madenciliği ekipmanlarına ek olarak, NODE Haven, yapay zeka madenciliğini destekleyen yapay sinir ağlarından, video kod dönüştürmeyi optimize etmeye kadar çeşitli uygulamalar için yeni ve özelleştirilmiş blockchain donanım çözümleri geliştirmektedir. Uzun vadeli hedefleri ise blockchain teknolojisini desteklemek ve Web 3.0 donanım sağlayıcınız olmayı istemektedirler.

NODE Haven’ın 7nm ile Bitcoin 16nm asicle karşılaştırılınca, % 50 daha yüksek verimlilik oranı sahiptir ve iki katı kar bırakmaktadır.

ASIC Üreticilikte ki sorunlar

Merkezi ASIC üreticileri, kimin madencilik donanımına sahip olduğunu ve ne zaman karar vereceğini belirleyerek “merkezi olmayan” kripto para birimini destekleyen donanım altyapısının akışını kontrol eder Madencilik en karlı olduğunda çok hızlı bir şekilde satış yapmalarına neden olurken üretim çalışmaları sınırlıdır. Bu, madencilerin en ekonomik olduğu zamanlarda üçüncü taraf satıcılardan aşırı fiyatlandırmaya yol açar.

ASIC, eski teknolojiyi satarken ileri teknolojiye sahip üreticilerdirİleri teknoloji, onlara artık NODE token sahipleri tarafından paylaşılacak olan muazzam bir rekabet avantajı sağlıyor.

Bitcoin ve kripto para birimi fiyatları arttıkça insan merkeziyetçilik tehdidi artmaktadır. Kendi madenlerindeki ekipmanlarla benimsenme teşviki, merkezi ASIC üreticileri için, ekonomik donanımlara çok az erişimi olan bağımsız madencileri bırakıyor. NODE Haven, üretilen ekipmanlar node haven’in kontrolünde olmayacak ve token tutucular, diğer ASIC üreticilerinden daha düşük maliyetle gelişmiş madencilik ekipmanlarını önceden algılayacaktır. Bu, tehdidi etkin bir şekilde etkisiz hale getirecektir. Bu sayede herkesin eşit olmasını sağlayacaktır.

NODE Haven’ın Çözümleri

 • Erişilebilirliği artırma: Bizim tokenımız için madencilik yapan herkes eşit olacaktır.
 • Merkezi iş modellerini değiştirin: Merkezileşmiş iş modelleri, doğası gereği, merkezi olmayan kripto para birimlerinin misyonlarına karşı hareket eder. Bunlar, mümkün olan en yüksek kar marjını elde etmek için ileri teknolojilere erişimi sınırlandırmakta ve kripto-para piyasasının ardından üretim ekipmanlarının fiyatlarını yükseltmektedir. Biz bu iş modelini değiştireceklerini belirtmekteler. 
 • Kooperatif iş modellerini kucaklayın: Bir kooperatif iş modeli, her üyeye ASIC üreticilerinin sahip oldukları avantajları sunacaktır: En gelişmiş ekipmana en düşük maliyetle ilk erişimi sağlayacaklar.

 

NODE Haven – Ürün Geliştirme Aracı (PDV)

 • NODE Haven PDV, ilk kripto para birimi madencilik ekipmanı tüketici kooperatifidir.
 • NODE tokenları satın alın ve dünyanın en gelişmiş teknolojisini herkes için erişilebilir kılma misyonuna katılabilirsiniz.
 • Bernstein analistleri, Bitmain’in 2017 yılında 4 Milyar Dolara ulaştığını bildiriyor. Kendinizi aynı avantajlarla güçlendirebilirsiniz. Devrim niteliğinde ekipmanlara sahipler.
 • Madencilerine en iyi ROI’yi, yeni ekipmanınızla rekabet ederek, fabrikadan gecikme olmadan veya önceden kullanılmadan alabileceksiniz.

Kısaca Node Haven, madencilik ekipmanları sayesinde herkesin eşit bir madencilik yapabileceği ortam oluşturacaktır. Madencilik ekipmanları ucuz ve bitcoin asic makinelerini kıyasya iki kat daha fazla kazancı olacaktır. Yüksek teknolojili ekipmanları sonradan yayınlayan üreticilere kıyasla Node Haven herkesin eşit olacağı bir iş modeli üretmiştir.

Node Haven’ın Teknolojisi

Adil: NODE, maden üreticilerinin kendileriyle aynı avantajları sağlar. Eşit erişim ve eşit fiyat.
Şeffaf: Güncel duyurular, gizli madencilik ve yeni madenciler, tüketiciye zamanında yönlendirir.
Toplum Merkezli: Kar zinciri yerine blok zinciri ve kripto topluluklarını koyan bir kooperatif iş modeli.
Teknik avantaj: Toplulukların, modellerine çekirdek bir ayağı olarak hizmet vermesiyle, toplumun kıdemli akıllarının işbirliğini sağlamaktalar.

Token Bilgileri

Toplam Arz: 500,000,000

Token Sembolü: NODE

Token Türü: ERC20

Token dağıtımı

Takım

Danışman

Referans

 • Whitepaper: https://www.nodehaven.com/assets/node-whitepaper.pdf
 • Telegram: https://t.me/NODEhaven
 • Twitter: https://twitter.com/NODEhaven
 • Reddit: https://reddit.com/r/NODEhaven
 • Facebook: https://facebook.com/NODEhaven

 

https://bountyhive.io/browse/NODE%20Haven

bountyhive.io/r/bybrawe

Yazar: ByBrawe

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap