Genel ICO Kripto Para

Parsec Frontiers: Blockchain teknolojisi ve Dijital Kripto Para karışımı Yeni Oyuna, Genel Bakış!

Yazan bybrawe

Oyun her kuşak için hep birlikte ilgi alanlarından biri olmuştur çünkü yaşınız ne olursa olsun; eğlenceli bir oyun için asla yaşlanmazsın. Her şey dijital hale geldiğini ya da daha ziyade, oyun endüstrilerini de geçtiğimiz yirmi yıldır çevrimiçi hale getirdi; geleneksel konsol oyunlarından ve oyun salonlarından çevrimiçi oyunlara geçiş. Bu oyunların çok büyük bir çeşitliliği var; çevrimiçi oyuncuların çok sayıda oyuncu ile tek oyuncudan çok oyunculu oyunlara; Dünyanın farklı bölgelerindeki sistemleri kullanıyor. Bu oyunlar farklı yaş gruplarından, milletlerden ve ilgi alanlarından kullanıcıları çekmektedir.

Bu oyunlardan toplanan veriler bazen kitlelerin psikolojisini, belli durumlarda yaptıkları seçimleri, neyi tercih ettiklerini ve tercih ettikleri ya da öncelik verdikleri şeyleri incelemek için bile kullanılıyorlar. Bu oyunların Oyun endüstrisinin değişen zamanlara paralel ilerlediğini söylemek kolay. Oyun iyi tanınan bir endüstri olsa da, hala karşı karşıya olduğu eleştirisi var. En önemli endişelerden biri, siber zorba ve şiddeti teşvik etmesidir. Daha sonra, genç kuşakların ve çalışma kuşaklarının uzun vadede uyuşuk ve sağlıksız bir yaşam tarzına ve oyuna bağımlı hale gelme tehdidi vardır.

Oyun tutkunlarının sıklıkla işaret ettikleri bir dezavantaj, her oyunun bir üst düzey otorite tarafından kontrol edildiği veya önceden programlandığı gerçeğidir. Bu, oyuncunun daha fazla oynama şansını öldürür. Örneğin; Eğer bir oyuncu oyunda belli bir sayıyı tamamlarsa ve şimdi yeni görevler ele geçirmek için sabırsızlanıyorsa, ancak geliştirici oyunu daha fazla programlamamışsa, oyuncu daha fazla oynamak isterse oyun biter.

Çok az sayıda seçenek var, o zaman bir oyuncunun kaderini kontrol eden bir üçüncü şahsın da şüphesi var. Bir dezavantajı, çok önemli zamanın bu oyunları oynamaya yatırım yapması ve karşılığında kar ya da kazanç olmamasıdır.

Parsec Frontiers

Parsec Frontiers cephesi, blockchain teknolojisiyle desteklenen ya da daha çok desteklenen, yalnızca oyuncu güdümlü bir ekonomi sunuyor. Dünyayı ele geçiren insanlar fikrinin etrafında dönen bir oyundur. Yeryüzünden başlayarak, mükelleflerin Samanyolu galaksisinin etrafında hareket etmek için kullanabilecekleri bir uzay gemisine erişimi vardır. Geleneksel oyunlarla Parsec Frontiers arasında fark edilebilecek temel farklılıklardan biri; Galaksinin ve oyuncunun kendisi geleceği, kendi seçimlerine ve kararlarına bağlıdır.

Oyuncunun nadir elementleri benimsemesine ve rafine etmesine, kendi yıldızlarını oluşturmasına izin verir. Hatta oyundaki tokenlar karşılığında kaynakları satın alma ve ticaret yapmalarına bile izin verilir. Oyundaki her şey alıştırılabilir, her şey mümkün, oyunun temel aldığı bir şey. Bir oyuncu, oyun sırasında ve istediği herhangi bir zamanda gerçek zamanlı para ya da başka herhangi bir kripto para birimi karşılığında tüm varlıklarını ve tokenlarını çekebilir. Yani, oyuna zaman ve emek harcaması tam bir israf olmayacaktır.

PARSEC Hakkında

  • Oyun platformunda değerli eşya satın almak için kullanılan Blockchain tabanlı tokenlar var.
  • Bazı büyük küresel borsalarda satılabilir.
  • Kaynak ve oyuncu öğelerinin küçük ekonomideki doğrulanmasını sağlayacaktır.
  • Sorunsuz işlemler ve karlar.
  • Kaynakların içsel değerini verir.

Yol Haritası


Referans

Website :https://parsecfrontiers.com/
Whitepaper :https://wp.parsecfrontiers.com/whitepaper.pdf
Facebook :https://www.facebook.com/parsecfrontiers/
Twitter :https://twitter.com/parsecfrontiers
Discord :https://discord.gg/wpWQgUP
ANN – https://bitcointalk.org/index.php?topic=2518785.0


bybrawe: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1192480

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap