Genel ICO Kripto Para

Peur – Sıra Dışı Pazar Devrimi

Yazan bybrawe

Merkezi olmayan Peur’da dijital varlıklara yatırım yapabilir, bunları yönetebilir, ürün ve hizmet satın alabilir ayrıca bir şey satabilir, uygulamalarınız için ödeme sistemi olarak kullanabilirsiniz. Bu sistemin en güzel tarafı herkesin kullanabilmesidir. Yeni Teknoloji dünyasının bir pazar yeridir.

Peur – Sıra Dışı Pazar Devrimi

Screenshot (22).png

Peur Nedir?

Merkezi olmayan Peur’da dijital varlıklara yatırım yapabilir, bunları yönetebilir, ürün ve hizmet satın alabilir ayrıca bir şey satabilir, uygulamalarınız için ödeme sistemi olarak kullanabilirsiniz. Bu sistemin en güzel tarafı herkesin kullanabilmesidir. Yeni Teknoloji dünyasının bir pazar yeridir.

Peur’da güvenlik

Peur’da birinci sınıf güvenlik sistemi vardır. Ayrıca blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Peur ağını kullanan birisi tarafından ağına manipüle yapılamaz.

Peur’un verileri

Peur, blockchain teknolojisinde olduğu için tüm işlemler kalıcı ve herkes tarafından görülebilmektedir.

Peur’da Maliyet

Peur’da Aracılar yoktur. Bu sayede işlem maliyetinin ücreti çok düşüktür.

Peur’da Güven ve itibar

Peur’un amacı ticareti güvenilir ve basit hale getirmektir. Peur akıllı sözleşmeleri sayesinde hem satıcılar hem müşteriler için dolandırıcılık ve sahtekarlık olasılığını ortadan kaldırır.

Peur’da Hızlı bir teknoloji var!

Geleneksel işlemlerle kıyaslandığında, Peur ağının işlem hızı yüksektir. Ayrıca ödemeleri hızlı bir şekilde hesabınıza aktarır.

Ayrıntılı Bilgi

 

Peur sadece bir pazar yeri değildir. Dijital platformlarda çeşitli işlemler için ödeme yapabileceğiniz bir kripto para birimidir. Peur pazar alanı, Kaliteli ürün ile daha düşük maliyetle ulaşabileceğiniz geniş bir market alanı sunmaktadır. Peur’da müşteriler, tüccarlar, servis sağlayıcaları vardır.

Blockchain teknolojisi sayesinde hızlı işlemler yapabilmekte, %100 güvenilir, itibarı yüksek, performans alanında rakiplerinin en iyisidir. Bu önergeler Peur geliştiriceleri tarafından garantilenmiştir. Peur cüzdanları, Google aunthenticator ve barkod yoluyla şifrelidir.

E-Ticaret platformlarının kullanımın hacmi gün geçtikçe artmaktadır. Kullanıcılar için zor sistemler, Güvenirliği olmayan siteler, Yüksek işlem ücretlerinin olduğu E-ticaret platformlarını karşı çıkan yeni inavasyondur. Peur ethereum alt yapısını kullanmaktadır. Peur’un merkezi yoktur. Müşterilerinin sorunlarına çözüm üretir. Peur’un pazar alanında geniş ve bol ürün vardır.

Aslında, Peur ödeme sistemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek için kendi kripto birimini oluşturdu. Platformun şeffaflığı ve istikrarını sağlayan akıllı sözleşmeleri sayesinde pazar işlemlerini kolaylaştırmıştır. Pazar alanından en avantajlı platform olarak görülmektedir. Peur topluluğu, Peur tarafından başlatılan diğer projelere katılabilir ve Ürün ticareti, oylama ve platformda olan ek hizmetlerin kullanımı ile ilgilenebilecekleri token sahipleri için en iyi sistemdir.

Bu platform sayesinde herkes güvenilir ürün satıcısı olabilir. Müşteriler içinse kaliteli ürünleri perakende fiyatlarına yakın bir alış gerçekleştirebilir. Platform her geçen gün büyümektedir ve hedeflerini sıkıntısız gerçekleştirmektedir. Topluluğunun isteklerini yerine getiren Peur geliştiricileri sayesinden topluluğu da büyümektedir. Peur’un bazı sorunları var olabilir fakat bunları toplulukda dile getirirsen çözüm üreteceklerini düşünmekteyim. Peur topluluğunun büyümesine sizin fikirleriniz katkı sağlayabilir. Şimdi ise bu platformun yararlarını anlatacağım.

Peur’un yararları

  • Esnek Fiyatlandırma Peur’un teslim modelinde, kullanıcının ihtiyaç duyduklarından daha fazla ödeme yapmadıklarının garanti eden bir sistemi vardır. Her bir çalışan için yüksek oranda özelleştirilebilen bir ödeme yapabilmektedir.
  • Token Şuanda alacağınız token sayesinde gelecekte ürün alımlarından sizlere büyük karlar sağlayabilir!
  • Evrenselliği Peur pazar alanı herkes içindir! Dünyanın her hangi bir yanında hızlı ödeme ve güvenli ticaret yapabilirsiniz.
  • Düşük sunucu maliyeti Blockchain sayesinde sunucu maliyetleri çok düşüktür.
  • Sıkı güvenlik Sıkı bir güvenlik sistemine sahiptir. Bu sayede hackerlara karşı bir önlem almıştır.

Yol Haritası

Screenshot (25).png

Takım

Screenshot (21).png
Joachim M Steffensen – Genel Müdür

Taylah W Klien – CFO

Catherina Latjuba – CMO

Evans Winata – CTO

Erie Dramoh – CCO

Danışman

Screenshot (27).png

Token Bilgileri

Screenshot (23).png

Token -  PURC

Platform -  Ethereum

Türü -  ERC20

ICO Fiyat -  1 PURC = 0.000125 ETH

Satılık Token sayısı-  130.000.000

Min. yatırım -  1 ETH

ICO’da Dağıtıldı -  % 65

Soft cap — 2,500,000 USD

Hard cap — 25,000,000 USD

Erişim Bilgileri

Websitesi:
https://peur.io/

White Paper:
https://peur.io/getwhitepaper

Telegram Adresi:
https://t.me/peurtelegram
Facebook: https://www.facebook.com/PeurICO/
Github: https://github.com/peurmarketplace/peurcoinGitHub
Twitter: https://twitter.com/Peurtoken
Reddit: https://www.reddit.com/r/peur/

Bitcointalk Konusu:
http://bitcointalk.org/index.php?topic=3228812

Blockchain ve E-ticaret topluluğu büyüdükçe, PEUR Marketplace’in popülaritesi artmaya devam edecektir. Çevrimiçi perakende ortamında yenilikleri teşvik edecekler.

Ödül kampanyası: https://bountyhive.io/browse/Peur
Yazar https://bountyhive.io/r/bybrawe

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap