Genel

SocialCxN – Online pazar sistemini blockchain’le birleştiren platform

Yazan bybrawe

SocialCxN -Online pazar sistemini blockchain’le birleştiren platform

Hayatımızın her yerinde olan sosyal medya kullanımı, ticari işletmeler için vazgeçilmez bir kaynaktır. İşletmeler, dünyanın herhangi bir yerinde bile müşterisiyle gelenek iletişim araçları dışında sosyal medyayı kullanarak iletişim kurabilirler. Bu sayede iletişim masraflarının maliyetini düşürmüş olurlar. Daha hızlı roi oranı elde etmek için sosyal medya üzerinden veya aracı kurumlardan işletmeler satış yapıyorlar. Pazarlama alanında kendi işletmelerini geliştiriyor ve Kendi markalarını kaliteli bir markaya çevirmek için uğraşıyorlar. Tabi ki büyük şirketlerin reklam gücüne karşı küçük işletmeler sıkıntı çekebiliyorlar.

SocialCxN, dünyada merkezi olmayan, blockchain teknolojisini yönetim platformuyla birleştirmeye amaçlayan bir projedir. SocialCxN platformunda sosyal medya dünyasında daha fazla görünürlüğünü arttırmak isteyen işletmeler, tedarikçiler, dağıtıcılar için yeni sosyal medya oluşturmak isteyen bir uygulamadır. SocialCxN platformunda açık roi, performans ölçümü için verileri ölçme .. vb çok fazla kaliteli yönetim araçlarına sahiptir. Bu sayede kullanıcılar arasında tek tercih olma yolunda ilerlemektedir.

SocialCxN, amaçlarından biri en kısa sürede işletmelerin hedeflerine ulaşmasına sağlamaktadır. Bunun için en iyi yönetim araçlarına sahiptirler. Kendi markalarını popülerleştirmek için yarışa giren işletmeciler için bir vazgeçilmez platform olan SocialCxN, bir çok sosyal medya kanalında hedef kitlenizi bulabilir, bunlarla etkileşimde bulunabilir ve bu sayede sosyal medya kampanyalarınızın roi oranını en kısa zamanda ve en az maliyetle ulaşabilirsiniz ve yönetim araçları sayesinde önceden ne kadar maliyetin tutacağını kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.

Örneğin SocialCxN platformunda, reklam kampanyalarınızı bir arada toplayabilir, SocialCxN araçları sayesinde reklamlarınız vereceğiniz en kaliteli kitleyi bulabilirsiniz. Kitle problemi her işletmeci için büyük bir sıkıntı olmuştur. Markalar müşterileri ile farklı iletişim araçlarını tercih edebilir. e-posta veya telefon yoluyla ulaşmak isteyebilir. fakat iletişim problemleri yaşanabilir. SocialCxN ise bu iletişimden kaynaklanan sorunları çözmeye yardımcı olur.

SocialCxN platformunda işletmeciler ile tüketiciler arasında bir bağ kurarak her iki tarafında kazançlı olması fırsatını sağlar. Örnekle anlatmak gerekirse, işletmeciler reklam kampanyasıyla SocialCxN araçları sayesinde satışlarını arttıracak kitlelere ulaşacaklar. Tüketiciler’de ihtiyaçları olduğu malları ucuza veya sıkıntısız ulaşabilecekler.

SocialCxN kısaca şöyle açıklayabiliriz. Tüm dünyada roi oranı yakalamak isteyen tüm işletmelerin bu platformun araçlarını ve yeteneklerini kullanarak en kısa zamanda ve en az maliyetle hedeflerine ulaşmasını sağlayan bir medya platformudur.

SocialCxN Avantajları

 • Telif hakkı koruma sistemi vardır.
 • Hızlı çözümler üretir.
 • Güvenlik sistemi en üst düzeydedir.
 • Merkezi yoktur.
 • Blockchain ağındadır.
 • En kısa ve en az maliyetle hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.
 • Android ve ios uygulamları vardır. Bu sayede mobil olarak bu platformu kullanabilirsiniz.
 • Dijital danışmanlık hizmeti alabileceksiniz.
 • Kolay marka çözümleri oluşturabileceksiniz.
 • SocialCxN platformunda işinize yarayacak çok fazla kaliteli ve etkileyici yönetim araçları vardır.
 • SocialCxN token’i vardır. yani bu platforma yatırım yapabilirsiniz.

Sonuç

SocialCxN, gerçekten markalar ve işletmeler için güzel proje. SocialCxN’,n geleceği parlaktır. En kısa ve en az maliyetle hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak yönetim araçlarına sahipler. Bu sayede en iyi şekilde roi oranınız olacak. Yatırım yapmadan önce kesinlikle whitepaper’ını okumanızı tavsiye ederim. Hangi markalarla çalıştıklarınızı kesinlikle bakınız.

Yol Haritası

Token Bilgileri

Token adı: CxN
Toplam token miktarı: 500 Milyon CxN
Token tipi: ERC-20
Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC
Minimum alım miktarı: 0.10 ETH
Hard cap: 20,000 ETH
Soft cap: 6,000 ETH
Ön-ICO 1. Aşama: 20 Mart 2018 – 10 Nisan 2018 (1 ETH = 14, 375 CxN, 15% Bonus)
Ön-ICO 2. Aşama: 16 Nisan 2018 -7 Mayıs 2018 (1 ETH = 13,750 CxN, 10% Bonus)
Ico Satış tarihi: 11 Mayıs 2018 – 18 Haziran 2018 (1 ETH = 12,500 CxN)

Takım

Diğer bilgiler

Websitesi: https://www.socialcxn.io

Twitter: https://twitter.com/SocialCXN

Facebook: https://www.facebook.com/socialcxn/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC6DlUR6Iq__rpt2fFWEotdA

Reddit: https://www.reddit.com/r/SocialCXN/

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3082900

Bountyhive: https://bountyhive.io/join/SocialCXN

bountyhive.io/r/bybrawe

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap