Genel ICO Kripto Para

Taurus0x: Dağıtılmış Protokol Güç Türevleri

Yazan bybrawe

Taurus0x nedir?

Taurus0x , güvenli ve merkezi olmayan yeni bir akıllı türev platformudur. Platform, peer to peer ağında çalışır ve zincir üzerinde ve her türlü varlığın platform üzerinde çalışmasını sağlayan zincir dışı protokollerle dağıtılır.

Taurus0x paylaştı: 7 Mart 2018 Çarşamba

Taurus0x Blockchain Akıllı Türevleri Ticareti Nasıl Çalışır?

Bu platformun ana faydaları, açık kaynak ve %100’ü merkezileştirilmeden dağıtılmış olmasıdır. Yazılım, üst blockchain teknolojisini kullanırken zincir dışı çalışır ve çalışmak için Ethereum blockchain’e dayalı akıllı sözleşmeler kullanır.

Bu proje GitHub’da açık bir topluluk tarafından oluşturuldu ve Merkezi Olmayan Özerk Organizasyon (DAO) tarafından yönetilirken JavaScript’e dayanıyor.

Bu projenin bir kripto değişimi değil, türev piyasadaki değiş tokuşları sağlayan bir taban katmanı protokolü olduğunu, yani işlemlerin kripto para birimleriyle sınırlı olmadığını ifade etmek önemlidir.

Taurus0x , oluşturulmuş, imzalanmış ve paylaşımlı olmayan akran sözleşmeleri için dualsig akran kullanır ve her işlem blok zincirde sonsuza kadar saklanır. Bu sözleşmeler, borsaların siparişleri eşleştirmesine ve işlemleri doğrulamak ve yayınlamak için izin verir

Taurus0x Kullanımı

Taurus0x’in tüm yapısı imzalı akıllı sözleşmelere dayalı olarak çalışıyor. Şirket protokolünü kullanarak imzalı bir akıllı türev oluşturabilir ve sözleşme için bir koşul ve son kullanma tarihi belirtebilirsiniz. Bundan sonra paylaşabilirsiniz. Sözleşmenin sorumlusu, Taurus0x platformunu kullanarak sözleşmeyi imzalar ve şartlara katılma ve müzakere etme hakkına sahiptir.

Her iki taraf da sözleşmeyi imzaladıktan sonra akıllı sözleşme, sonsuza kadar kalacak olan Ethereum blockchain’e gidecek. Koşullar yerine getirildiğinde sözleşmeler yürütülür.

Taurus0x Yol Haritası

Şirket kısa süre önce ICO’yu kullanmaya karar verdi ve Taurus v1 platformunun ve Taurus0x API Hizmetinin 2018’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesini ve aynı zamanda döviz ortaklıkları kurmaya başlamasını sağladı. Tarihler, ICO’dan sonra olacakları için seçildi.

Yıl sonunda şirket, üçüncü taraf entegrasyonları ve mobil uygulamalar için geliştirme, ayrıca merkezi olmayan yönetişim protokolünün araştırılması ve geliştirilmesine başlayacak.

Taurus0x’in 2019’daki planları arasında yılın başında iOS ve Android için uygulamanın sürümü ve ikinci çeyrekte de Toros v2 sürümü ve DAO geliştirme ve çapraz zincir geliştirme yer alıyor.

Taurus0x TAUR Token ICO Detayları

Eğer Taurus0x jetonları ile ilgileniyorsanız, ön satış sırasında 21 Haziran – 6 Haziran tarihleri ​​arasında satın alırsanız% 30 indirim kazanabilirsiniz. Ana satış 7 Temmuz’da ilk turuna başlayacak ve 26 Temmuz’da %20 indirim. Bundan sonra, ikinci tur, %10 indirim ile Ağustos ayına kadar devam edecek ve indirimler olmayacak son aşama, 6 Eylül’e kadar sürecek.

TAUR tokenları, 1 ETH (indirimsiz) için 10.000 TAUR tokeninin fiyatı için satılacak ve tedarik 250.000.000 jeton olacaktır. Sert kapak 20,408 ETH olacak ve bu şirkete yatırım yapmak için Müşteri Bilgilerini Tanı prosedürü ile beyaz listeye alınacak.

Fonların %40’ı mühendislikte kullanılacak, %15’i operasyonlar, %15’i büyüme ve %15’i pazarlama için kullanılacaktır. Diğer %15 ise rezerv, yasal maliyetler ve güvenlik denetimi arasında bölünecektir.

Taurus0x’in Arkasında Olanlar?

Bu şirketi kuranlar, diğer kripto ve türev piyasalarının şu anda teklif etmediklerini sunabilecek bir pazar yaratma ile ilgilidir. Kurucu ortakları: Rawad Rifai ve Brett Hayes’dir. Diğer önemli üyeler Aymen Elsalim (İş Geliştirme), Greg Baghdassarian (Yazılım), May Muhsin (Yazılım Stajyeri) ve Muyuan Li (Yazılım Stajyeri).

Şirketin üç ana danışmanı vardır bunlar: Bernard Abdo, Rees Morgan ve Jorge Sebastião.

Taurus0x Sonuç

Bu, akıllı sözleşmeleri kullanan ve bu yeni pazara giren borsaların tam potansiyelini keşfetmek isteyen yatırımcılar için çok ilginç bir platform olacak. Yatırım yapmadan önce whitepaperini okumanızı tavsiye ediyorum.

Referanslar

yazar: bybrawe

bountyhive.io/r/bybrawe

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap