Airdrop Kampanyaları Genel

TopCashBack Fırsatı £100 Pound Üzeri Kazanın!

Yazan bybrawe
CoinBase Hesabı Açarak 1100 TL Kazanın(Alıntıdır)(Mevcut coinbase hesabını silerek ve yenisini açarak 30 Pound kazanabilirsiniz.)
Referansım ile giriş yaparak bana yardımcı olmuş olursunuz.
Doğrulanmayan veya yeniden CoinBase hesabı açmak isteyenlere 93.91 pound değerinde para kazanmasını anlatacağım.

Parayı TR banka hesabınıza çekebiliyorsunuz.

Siteye Kayıt linki: https://www.topcashback.co.uk/ref/bybrawe

Kazanç Sağlayan Kampanyalar

Referansım ile siteye kayıt olduktan sonra coinbase kısmına gelip “Get Cashback Now” diyip CoinBase sitesine gidiyoruz.
Daha sonra CoinBase hesabını doğruluyoruz ve 20-30 TL lik XLM,TRX,LTC gönderin. (Komisyonları az olduğu için bunları tercih edin.) Hesabınız doğrulanınca 1 hafta içinde 40 Pound hesabınıza tanımlanıyor. Mevcut coinbase hesabını silerek ve yenisini açarak 40 Pound kazanabilirsiniz. 1- 1.5 ay içinde de 40 pound ödemenizi alabiliyorsunuz.

 

CoinBase hallettikten sonra Amazon’un Audible sitesine “Get Cashback Now” diyerek gidiyoruz. Siteye Amazon hesabı ile kayıt oluyoruz. (Yeni hesap açmanıza gerek yok halihazırda Amazon hesabınız var ise) “Free Trial” üyeliği başlatıyoruz. 15-20 Dakika içinde 7.26 pound geliyor. Daha sonra Deneme üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliği iptal etmezseniz 1 ay sonra karttan para çekebilir. İptal etmeyi unutmayın.

 

“Get Cashback Now” diyerek siteye gidiyoruz. Bu sefer bizden Bacs bilgisi istiyor. Yani ödeme bilgisi. Sallama bilgi girebilirsiniz. Parayı çekerken bilgileri gerçek hesabımız değiştirebiliyoruz. Siteye kayıt oluyoruz adres bilgisini de giriyoruz. İnternetten adres bulabilirsiniz. Daha sonra 3 pound da buradan geliyor.

 

“Get Cashback Now” diyip siteye gidiyoruz. Daha sonra üyelik oluşturuyoruz ve sanal kart ile üyelik açıyoruz. 4.5 pound daha veriyor. Sanal kartınızı kapatmayı unutmayın.

 

“Get Cashback Now” diyerek siteye kayıt oluyoruz ve 1.20 pound da buradan alıyoruz. Bu sitede sadece kayıt olmanız yeterlidir. İngiltere Vpn gerekiyor.

 

“Get Cashback Now” diyerek Switchd sitesine gidince sağ üst köşeden “join switch” tıklayarak üyelik tamamlayıp üyelik seçme kısmında ise all plan diyerek free plan seçeceğiz. Sallama bilgi girerek hesap açınca 24.5 pound verecektir.

 

Diğer Kampanyalar

 • Daymade kayıt olarak 0.25 pound kazanırsınız.
 • Profit Accumulator kayıt olarak 1.05 pound kazanırsınız.
 • Search lott kayıt olursanız 0.55 pound kazanırsınız.
 • Freestuff üye olunca 1.10 pound veriyor.
 • Pick My Postcode üye olursanız 0.55£ .
 • OurTime mobil üzerinden üye olursanız 2.76 , bilgisayar üzerinden üye olanlar için de 5.52 pound veriyor.
 • Eharmony 1.10 pound
 • Nielsen Computer tek yapmanız gereken uygulamayı bilgisayara yükleyip 7 gün boyunca arka planda çalıştırmak 10 Pound veriyor.(İngiltere VPN kullanmanız şart aksi halde çalışmaz 7 gün boyunca VPN aktif olması lazım.)
 • Switchd üye olursanız 8 pound kazanırsınız.
 • Printed.com sadece üyelik için 5,50 pound kazanırsınız.
 • Pennyfreedom kayıt olduğunuz için 5 pound veriyor.

Parayı Nasıl Çekebiliriz?

Peple,wise gibi servisler ile parayı hesabınıza çekebilirsiniz. GBP yani sterlin hesabı oluşturacaksınız buralardan.
Ödemeler 1-1.5 Aya yakın sürede geliyor. İlk 1 hafta içinde 40 pound pendinge düşüyor daha sonra confirmed olunca parayı çekebiliyoruz. Diğerleri cashbackler pending kısmına hemen yansıyor.
En sorunsuz wise dir. Para çekme konusunda.

PARA ÇEKME İŞLEMİ

hesap açıp, hesabınızı onaylayın.
2- Kimlik onaylanması için Wise hesabınıza 100tl yükleyeceğiz, bu sayede Pound hesabı açabileceğiz. daha sonra bu tutarı çekebilirsiniz. (Para yatırma işlemleriri mesai saatlerinde oluyor, haftasonu 100tl gönderseniz de Pazartesi geçecek) (100TL’yi GBP hesabı açtıktan sonra hemen çekebilirsiniz, ödülün yatmasını da bekleyebilirsiniz 11TL komisyon kesiyor.)
Bu linkten gbp hesap açın. Hesap bilgilerinizi (Holder Name, Short Code, Account Number) Topcash sitesindeki BASC bölümüne ekleyin. Bizdeki Banka hesap bilgileri gibi düşünün, onlarda bu şekilde kullanılıyor.
4- Topcash sitesinden ödeme talebi oluşturun.

DİĞER ÇEKİM YÖNTEMİ

Çekim işlemlerini Wise veya PeP üzerinden yapacağız.
Wise kayıt olup kyc tamamlayın, ardından pound hesabı açmamız gerekecek bunun içinde 100TL’ye ihtiyaç var hesabın açılması için istiyorlar.Hesap açıldıktan sonra paranızı geri çekebilirsiniz.(Çekerken 10,50 TL gibi bir komisyon aldığını belirteyim.)
PeP üzerinden de kayıt olup doğrulamanızı yapın hatta kart isteyin fakat bildiğim üzere PeP’in komisyon ücretleri daha da fazla + yönleri bir sorun olduğun da TR MH var.

Tüm kaynakların pound kazançları yatırma süreleri değişkenlik gösterebiliyor.Ortalama süresi ise 1 veya 1,5 Ay fakat 2 Aya çıkma ihtimalinide göz önünde bulundurun.

 

Diğer Bilgiler

Site tamamen güvenilirdir buradan görebilirsiniz trust pilot skorunu.
Bacs Detaylarını Wise,Peple bilgisiyle değiştirmek için;
Account – My Profile – Payout Details kısmından düzenleyebilirsiniz.
Adres ve posta kodunu isteyen siteleri internetten bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap