Genel ICO Kripto Para

Utrum – Kripto Para Rehberi

Yazan bybrawe

Utrum – Kripto Para Rehberi

Teknolojik gelişmeler sayesinde internet hayatımızın her yerine girdi. Eğitim öğretimden tutun bir şirketin büyümesi için internet herkese bir zorunlu hale geldi. Finans dünyasındaki işlemler de internete bağlı. Finansal yatırımlar için internetten haberlere bakarız, Analizlerimizi bilgisayar üzerinden yaparız.

Blockchain teknoloji ve Kripto paralar hayatımıza yeni yeni girmeye başladı. Kripto paralara yatırım yapmadan önce bir sürü araştırma yapmamız gerekmektedir. İnsanların neler dediklerini araştırırken, sahte bilgilerde karşımıza çıkmaktadır. İşte Utrum burada devreye giriyor. Utrum platformunun amacı bir çok projeyi, projeyi oluşturan şirketleri ve yatırımcıları aynı platform üzerinde bir araya getirmek. Utrum platformu blockchain ağı üzerindedir. Bu platform üzerinde yapılacak Kripto para analizleri, Token değerlendirmeleri, Ico analizleri, Ico tahminleri, Pazar değerlendirmeleri, Bir Ico hakkında bilgiler ve detaylı analizleri, dijital veriler aracılığıyla yapay zeka motoruna katkıda bulunan insanlar ödül kazanacaklar. Dijital para kullanan kişiler, kripto para algoritmaları ve yapay zeka sistemlerini bir araya getiren Utrum , Icolar, kripto paralar, Tokenler için güvenilir bir inceleme yapacak ve diğer yatırımcılar için Utrum platformu bir yatırım rehberi haline gelecek ve herkesin yatırım yapmadan önce Utrum platformundan kolaylıkla Icolar, Kripto paralar, Tokenler hakkında en doğru tahmin ve en doğru bilgiye bir tıkla ulaşabilecek. Utrum platformuna katkıda bulunan tüm içerik üreticilerine Utrum’un kendi tokeniyle ödüllendirilecekler.

Utrum projesinin oluşmasında bir çok sebep vardır. Bunlar ise, Bütün kripto dünyası hakkında haberi ürün tanıtımı, takım listesi, hizmet ve piyasa detaylarını bir veri tabanı olarak hazırlanması gerektiği, Yatırımcıların uzmanlara soru sorabilmeleri gerektiği ve uzmanlardan tavsiyeler almaları gerektiği, Bir Ico’nun spam olup olmadığına dahil tespitlerin yapılabilmesi, (bunun için gereken tüm sosyal medya hesaplarının takipleri yapılması, ekip üyelerinin gerçek kişiler olup olmadığı araştırılması ve bu kişilerin öz geçmisinin araştırılması gerekiğini savunuyorlar.) Kripto paralar ve Icolar için yorum ve derecelendirmeler yapılabilecek bir platforma ihtiyaç olması, Kripto paralar ilgili hizmet almak veya satmak için bir pazar yeri oluşturulması gerektiği için böyle bir platform çıkarmaya karar vermişler.

Utrum Platformunun Avantajları

  • Makine öğrenim itibar sistemi sayesinde sahte projeleri kolaylıkla bulacaktır.
  • Uzmanlar tarafından teknik bilgi, kripto para ve ico analizleri gibi eğitimler düzenlenecektir.
  • Kripto paralar ve blockchain hakkında makaleler ve videolar ile bir bilgi bankası oluşturulacaktır.
  • Katıkı da bulunan üyelerin incelemeleri ve değerlendirmelerine karşı OOT tokenleri ile ödüllendirileceklerdir. Uzmanlar tarafından yapılan analizlerin karşılığında da OOT tokeni kazanabilecekler.
  • OOT tokenleri borsada işlem görecektir.
  • Utrum platformu, Yapay zeka destekli bir platform olacak. Bu sayede yapay zekalar için deneyim kazanabilecekleri bir ortam olacak.
  • Utrum platformu sayesinde kripto para yatırımı yapmadan önce Utrum platformunu kullanarak kolaylıkla bu coin, token ve Ico hakkında bilgilere, yatırım tavsiyelerine ulaşabileceksiniz.

Sonuç

Utrum Projesi sayesinde bir çok kişi kripto paralar hakkında tek tıkla bilgilere ulaşabilecek, Analistlerin, yatırımcıların birleşeceği bir platform olacak. Gerçekten yatırım yapılması gereken bir proje.

Yol Haritası

Takım

Sridhar Panasa
John Westbrook
Kamil Dziarmaga
Pratap Patil
Maksym Logvinov
Onur Özcan

Token Bilgileri


Token: OOT
Fiyatı: 1 OOT = 0.12 USD
Bonus: mevcut
Bounty: mevcut
Platform: Komodo asset chain
Kabul edilen kripto paralar:KMD, BTC, BCH, LTC
En düşük yatırım yapabileceğini fiyatı: 60 USD
Soft cap. 1,000,000 USD
Hard cap: 5,000,000 USD
Ülke:India
Beyaz liste sistemi: var
Kimlik doğrulama sistemi: var
Yasak bölgeler: USA

Toplam Token Miktarının;

% 50’si Platforma katkıda bulunanlara,
% 23’ü Satış için ayrılmış,
% 15’i Geliştirici takıma,
% 10’u Operasyonlar için bir kaynak olacak,
% 2’si Ödül programı için ayrılmıştır.

Diğer Bilgiler

Website: https://utrum.io/

WhitePaper: https://utrum.io/docs/utrum_white_paper.pdf

Twitter: https://twitter.com/utrumdotio

Facebook: https://www.facebook.com/utrumdotio/

Github: https://github.com/utrum

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3130622.0

Telegram: https://t.me/utrumdotio

Bountyhive UTRUM Kampanyası: bountyhive.io/join/Utrum?from=bybrawe

Bountyhive Referans: bountyhive.io/r/bybrawe

Bountyhive Kullanıcı Adım: bybrawe

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap