Genel ICO Kripto Para

VERİ TOPLAMA ALANINDA PDATA İLE DEVRİMİ YAKALAYIN

Yazan bybrawe

Opiria, kullanıcıların kendi kişisel verilerini, şirketin dahili kripto para birimi PDATA tokeni karşılığında şirketlere satabilecekleri bir platform geliştiriyor. Şirket, mevcut tüketici veri endüstrisini bozma, şirketlerin daha yararlı bilgiler kazanmalarına ve tüketicilerin gizliliğini korumalarına yardımcı olan iddialı bir hedefe sahiptir.

Opiria halihazırda başarılı bir şirket, mevcut kullanıcılarını fiat para birimi ile ödüyor ve çok sayıda önemli müşteriye sahip. Ancak şirket, önümüzdeki birkaç yıl içinde on milyonlarca kullanıcıyı çekmeyi umduğunu belirtti ve şirketin tokeninin pek çok kişinin katılacağına karar vermek için yeterli olup olmayacağı açık değil.

Opiria Ekibi

Opiria , iki yönetici, dokuz geliştirici ve yedi danışman ile nispeten büyük bir ekip tarafından geliştirilmektedir. Biyografik bilgiler sadece yöneticiler tarafından sağlanmakla birlikte, mühendisler için etkileyici eğitim bilgisine ve mesleki deneyime sahiptir. Şirket Ingolstadt, Almanya merkezlidir.

Opiria zaten gelişen bir şirkettir; Sadece yeni olan dahili kripto para biriminin eklenmesi . Şirket, bir yıl sonra lansmanı yapılan platform ile 2015 yılında kuruldu ve o zamandan beri Audi, General Motors, Intel ve Volkswagen’den iş çekmeyi başardı. Şirket sağlıklı gözükürken, büyüme planları gerçekçi görünmüyor: Yol haritası, 2021 yılına kadar 50 milyon müşteriyi ve 2023 yılına kadar 250 milyon müşteriyi çekmeyi umuyor, ancak bunu nasıl gerçekleştirmeyi planladıklarına dair hiçbir söz vermiyor.

Opiria Teknolojisi

Opiria, iOS ve Android için uygulamaların yanı sıra bir web portalı geliştirdi. Kullanıcılar, her zaman ve her yerde anketler alabilir ve para kazanabilir. PDATA Token’i içeren ekosistemin 2019’un ilk çeyreğinde başlatılacağını belirtiyorlar. Opiria, hizmetinin hem tüketicilere hem de işletmelere yardımcı olduğunu iddia ediyor. Pek çok tüketici, tarama verilerinin bir çok çevrimiçi hizmetin kullanılmasının bir koşulu olarak toplanmasını ve satılmasını kabul etmektedir.

Opiria, en azından bu bilgi için doğrudan ödeme yapılmasına izin verir ve tüm verilerin gizliliği anonim bir blok zincirine kaydedildiğinden, gizliliğini tamamen korur . Kullanıcılar, Opiria’ya giyilebilir cihazlardan, göz takipçilerinden, yerlerinden ve mali ve sağlıklarına ilişkin detaylar dahil olmak üzere çok büyük miktarda veri vermeyi tercih edebilirler, ancak tamamen paylaştıkları veya gizli tuttukları şeylerin kontrolündedirler.

Hem pazarlama hem de ürün geliştirme için bu verilere dayanan işletmeler – Opiria aracılığıyla elde ettikleri verileri de takdir etmeli, çünkü şirket gözetimi ile elde edilenlerden daha tutarlı ve dürüst.

Opiria PDATA ICO Detayları

PDATA Token’ın ICO’sunun 26 Mart 2018’de başlaması planlanıyor. Özel bir satış öncesi 1 Kasım 2017’den beri çalışıyor ve halka açık ICO’nun başlangıcına kadar devam edecek; Ön satışa katılan alıcılar önemli indirimlere hak kazanırlar, ancak sadece davetiye ile kullanılabilir. Opiria’nın web sitesi toplamda kaç token verileceğinden bahsetmiyor, ancak ICO sırasında satın alınmamış olanların yakılacağını belirtiyor.

Şirket aynı zamanda halka açık olan takasların açık olacağından da bahsetmiyor, ancak kullanıcılara katılımları için ödeme yapmaya devam etmek için düzenli olarak geri ödeme yapacağını belirtiyor. Şirket, yeni kullanıcıları işe almak için bir pazarlama kampanyası finanse etmek için ICO gelirini kullanacağını açıklıyor, böylece talep yaratarak sembolün değerini artırıyor.

Opiria PDATA ICO Kararı

Opati’nin uygulaması ilginç bir fikir sunuyor ve şimdiden çok sayıda önemli müşteriyi cezbediyor olması çok ümit vericidir. Bununla birlikte, daha fazla kullanıcının çekebileceğini tahmin etmek zor; Şirket, büyük bir pazarlama kampanyası başlatmayı umuyor, ancak dahili kripto – para birimi ile kullanıcılara ödeme konusundaki ısrarı, bu teknolojiye henüz ilgi duymayanları çekebilir.

Yol Haritası

Referanslar

Web sitesi: https://opiria.io/

Teknik İnceleme: https://opiria.io/static/docs/Opiria-PDATA-Whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/PDATAtoken

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3076122.new#new

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3081090

Medium: https://medium.com/pdata-token

Twitter: https://twitter.com/PDATA_Token

Facebook: https://www.facebook.com/pdatatoken/

Reddit: https://www.reddit.com/r/PDATA/

bybrawe: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1192480

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap