Genel

WealthMigrate – Küresel Gayrimenkul Yatırım Platformu

Yazan bybrawe

WealthMigrate, Yatırım, emlak ve gayrimenkul üzerine çıkardığı bir token’i vardır. Bir yatırımcının daha önceden piyasadan temin edebilen, özel anlaşmalarda ve yüksek yatırım sermayesi miktarında uzmanlaşmış ticari gayrimenkul varlıklarına erişmesine imkan kılmaktadır. Yatırım ülkeleri ABD, İngiltere ve Avustralya gibi ülkelerdir. Karmaşıklar sistemlere göre WealthMigrate platformunu çevrimiçi bir platformda basitleştirdi.

WealthMigrate – Küresel Gayrimenkul Yatırım Platformu

coins.png

WealthMigrate nedir

WealthMigrate, Yatırım, emlak ve gayrimenkul üzerine çıkardığı bir token’i vardır. Bir yatırımcının daha önceden piyasadan temin edebilen, özel anlaşmalarda ve yüksek yatırım sermayesi miktarında uzmanlaşmış ticari gayrimenkul varlıklarına erişmesine imkan kılmaktadır. Yatırım ülkeleri ABD, İngiltere ve Avustralya gibi ülkelerdir. Karmaşıklar sistemlere göre WealthMigrate platformunu çevrimiçi bir platformda basitleştirdi.

WealthMigrate, Yatırımcılara dünyanın önde gelen pazarlarında(1000 abd dolarından daha az olan), özel gayrimenkul yatırım fırsatlarına aracısız erişim sağlayan evrensel bir gayrimenkul pazarıdır.

WealthMigrate misyonu ise daha önce sadece zengin bireyler veya kurumsal yatırımcılar tarafından erişilen kaliteli gayrimenkul yatırımlarına erişim sağlayarak insanları güçlendirmektir. Dünya’da insanlar, servetlerinin yarısını gayrimenkul olarak değerlendirmektedir. Sadece %12,9’u gayrimenkul satışı yapmaktadır.

Wealth Migrate platformu sayesinde yatırımcılar, son otuz yılda uluslararası gayrimenkul işlemlerinde müşterilere toplam 1,4 milyar ABD Doları’ndan fazla yatırım yapmış olan Wealth Migrate yönetim ekibinin kapsamlı deneyiminden yararlanmaktalar.

Wealth Coin Nedir?

Kripto para birimleri, dünyada bugün piyasalar üzerinde son derecek etkin bir konumdadır. Wealth Migrate’in oluşturduğu Wealth coin sayesinde yatırımcılar küçük meblağlarda yatırım yapabiliyorlar. Yani Gayrimenkul piyasasını bir borsaya dönüştürmeyi hedefliyor. Bu sayede gayrimenkul piyasası, sadece parası olana değil, artık yatırım yapmak isteyen herkes için bir fırsata dönüştürüyor. Ayrıca bu Wealth coini kullanmak için bir uzman olmanıza gerek yok!

Uluslararası Gayrimenkul Ticareti Zamanı!

Gelişen teknoloji ile insanlar artık dünya da kripto paralar sayesinde istediği her şeyi yapabilmekteler. Kişiler Wealth Migrate sayesinde her mevsime uygun veya mevsimlik gayrimenkulleri tek tıkla satın alabilecekler. Fakat emlak sektöründe komisyonlar, evrak işleri dert olduğunu herkesçe bilmekteyiz. Wealth Migrate burada bize kolaylık sağlamakta.

Wealth Migrate ile yatırım yapmak artık gerçek

Wealth Coin ile dünyanın 46 ülkesinde yatırım yapabiliyorsunuz. 8 yıllık yatırım geçmişi ve 390 milyon dolarlık satış geçmişi olan şirketle artık yatırım yapmak hayal değil gerçek! Hemde küresel yatırımlar yapabiliyorsunuz! Yeni kripto parası ile gayrimenkul sektörüne yeni soluk getirmeyi amaçlıyor!

Kullanımı kolay mı?

Tabi ki. Bu sistemi kullanmak için uzman olmanıza gerek yok. Platformdaki açıklamalar sayesinde bu sistemi kullanmak çocuk oyuncağı. Bu sitem sayesinde istediğiniz gayrimenkul yatırımını yapabileceksiniz. Ufak meblağlarla yatırım yapabiliyorsunuz. Wealth Migrate’ın amaçlarından biri ise 2020 yılına kadar 1 milyardan fazla insanı sisteme dahil etmek istiyor. Wealth Migrate, amaçlarına adım adım ulaşmaya devam etmektedir. Wealth Migrate güzel kariyer geçmişine sahip olan şirketin şuanda tokeni almamak aptallık olabilirdi.

Sitenin diğer amaçlarından biri de dolandırıcılığı engellemek. Bir çok kişi gayrimenkul için kredi çekmektedir ve büyük borçlara girmektedirler. Bir çoğu kredi borçlarını ödeyemediği için bankalar evleri haciz kararı ile el koymaktadır. Bu sistem sayesinden küçük meblağlar ile istediğiniz konut yatırımını yapabileceksiniz.

Ortak ev almak

WealthMigrate sayesinde, yatırımcılar birleşerek ortak ev satın alabiliyorlar. daha sonra bu evi satarak WealthMigrate platformunun otomatik sayesinde karları ortak olarak bölüştürüyor. Tabi ne kadar yatırım yaptıysanız ona göre kar dağıtımı yapıyor. Ayrıca ortak yatırım sayesinde inişli çıkışlı fiyatlarda yatırımcılar daha az zarar ediyorlar.

Wealth Migrate Yararları

  • Büyük, yüksek kaliteli ve ilgi çekici küresel kitleye erişebilirsiniz.
  • Yatırımcılara görebilirsiniz.
  • Tedarikçiler, Wealth Migrate markalarını, araçlarını ve izleyicilerini (özel prova) kullanarak dijital markalarını geliştirebiliyorsunuz.
  • Hem talep hem de arz için deneyimi geliştirmeye ve derinleştirmeye
  • Kalite arzını ve kalite talebini ölçebilirsiniz.
  • 46 ülkede yatırım yapabilirsiniz.
  • Ortak olarak konut satın alabilirsiniz.
  • Sistem blockchain ağındadır.
  • Wealth Migrate gayrimenkul şirketi garantördür.

Token Satış Detayları:

TOKEN İsim: WEALTH E ™

SİMGE: WRE

TOKEN FİYATI: ETH Eşdeğeri 0,10 ABD Doları

Wealth Migrate platformu

Takım:WealthMigrate projesi ve Token Satışı hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz.

Website: https://wealthe.io/
Tokensale: https://tge.wealthe.io/
Whitepaper: https://wealthe.io/whitepaper.pdf
Executive Summary: https://wealthe.io/executivesummary.pdf

Sosyal Medya

Twitter: https://twitter.com/WealthE_Coin
Facebook: https://www.facebook.com/wealthmigrate/
Telegram: https://t.me/WealthEChat
Reddit: https://www.reddit.com/r/WealthMigrate/

bountyhive.io/r/bybrawe
https://bountyhive.io/browse/WealthMigrate

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap