Genel ICO Kripto Para

White Rabbit – ICO Analiz

Yazan bybrawe

White Rabbit projesi kısa süre önce yaratıcı alanda çalışan profesyoneller tarafından açıklandı. White Rabbit, korsanlıkla mücadele ve müzisyenler için adil ödeme fikrine dayanıyor. P2P’den para kazanmaya çalışan bir proje, sevgili ve film yapımcılarının yararına.

Filmleri yasadışı olarak izleyen kişilerin yüzde 60’ı, içeriğe yasal bir erişim bulamadıkları için basit bir gerçektir.

White Rabbit Nedir?

White Rabbit resmi internet sitesine göre , herhangi bir web sitesine üye olmak gerekli olmayacaktır. Sistem, kullanıcının ya da en sevdiği filmleri ya da dizilerini oynatırken izlediği içeriği anlayacaktır. Akıllı sözleşmeler müşterilerinden bir ödeme yapar ve bunu anında hak sahiplerine iletir. Blockchain teknolojilerini kullanarak , hak sahipleri de tam mali şeffaflık garantilidir.

White Rabbit kapalı sunucu kurulu abonelik platformlarını ortadan kaldırmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Yaratıcı endüstrilerin temsilcileri tarafından kabul edilen malzemelerin kabul edilebilir dağılımına sınırsız erişim sağlar.

White Rabbit ayrıca elektronik dağıtım ve nakit akışı dolaysızlığının tüm tarafının şeffaf olmayan şeffaflık sorununu da ele alıyor.

White Rabbit Nasıl Çalışır?

Blockchain teknolojisinin bir sonucu olarak, film yapımcıları ve taraftarlar, aracıları dışlamak ve film izlemek için ödeme yapmak ve kendini daha kolay ve güvenli bir şekilde izlemek için özel bir fırsata sahip olacaklar. Blockchain teknolojisi, verilerin ve ödemelerin, kimsenin kurcalayamayacağı dağıtılmış bir kayıt defterine aktarılmasını sağlar. Bir belge blok zincirine getirdikten sonra, hiçbir şekilde silinemez veya değiştirilemez.

Bu çözüm, tüm içerik dağıtım endüstrisindeki dengenin yeniden kurulmasını talep ediyor; film korsanlığı ve makale kullanılabilirliği ikilemi ele alır; açıkça kullanıcı deneyimini kolaylaştırır; Denklemdeki aracıları ve ödeme kesintilerini ortadan kaldırır; ayrıca, en önemlisi, gerçekten rekabetçi bir ortam için bir temel oluşturur.

Sadece bu değil, aynı zamanda akıllı sözleşmeler, filmin tüm haklarını elinde bulunduracak, her biri filmin akışını izlediğinde, film gelirlerinin adil ve kabul edilen payının ödenmesini sağlayacaktır.

White Rabbit’in Arkasında Kim Var?

Proje ekibi, eleştirmenlerce beğenilen film yapımcısı Alan R. Milligan, mimar ve tecrübeli geliştirici Alexander Yarushin, Mubi.com’da eski bir ortak olan Hengameh Panahi ve daha birçokları gibi çeşitli yaratıcı bireyleri içeriyor.

“Bir film yapımcısı olmadan önce babam Alan Sr’yla çalıştım,” diyor ve bir blog yazısında White Rabbit’in kurucusu Alan R. Milligan. “Beyaz Tavşan CTO’yla birlikte, denizlerde kimyasalların daha güvenli taşınmasını sağlayan MCIS (Milbros Kimyasal Bilgi Sistemi) oluşturduk.

Şimdi, MCIS 2 trilyon dolar değerinde bir piyasada piyasa standardıdır. Şimdi, elektronik akaryakıt pazarında, 2021 yılına kadar 65 milyar dolar olarak tahmin edilen, adil dağıtım ve şeffaf ödeme sağlayan başka bir endüstri standardı olmayı hedefliyoruz. ”

“Netflix gibi OTT servisleri, dijital akışları küreselleştirdi ve son birkaç on yıl boyunca harika içerikler yarattı. Ancak, sürdürülebilir bir iş modeli göstermediler ve bu nedenle satın aldıkları tüm filmlerle doğrudan yarışan stüdyolar haline geldiler. Dijital dağıtımda açık ve rekabetçi bir pazara ihtiyacımız var.

Milligan, Beyaz Tavşanı ile, korsanlıkla mücadele eden ve hayranlarımızı korkutmak zorunda kalmayan, herkesin kazandığını, herkesin ödüllendirildiği, uluslararası, sürdürülebilir, şeffaf bir iş modeli sunabiliriz.

Referanslar

Btalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1192480

Yayınlayan: bybrawe

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap