Genel ICO

Zero Carbon | Ico inceleme

Yazan bybrawe

 

Blockchain’in şimdiye kadarki en yaygın kullanımı, merkezi olmayan uygulamaları ve finansmanı yaratma uygulaması olmuştur ancak blok taşıtın sadece finanstan daha fazlası için kullanılabileceği görülmüştür; seçimler, sağlık hizmetleri, kayıt tutma, emlak vb. Zero Carbon Projesi , gezegenin en göz korkutucu sorunlarından biri olan iklim değişikliğinden birini çözmek için blok zincirlemeyi başka bir seviyeye taşımıştır.

Zero Carbon, İklim Değişikliğini Nasıl Çözüyor?

İklim değişikliği , gezegenimizin yavaş yavaş başlayan ve bu konuda hiçbir şey yapılmazsa felakete neden olabilecek sorunlardan biridir. İkilem, iklim değişikliğinin, dünyanın ekosistemi etkileyen insan faaliyetlerine tepkisiyle ortaya çıkmış gibi görünmesidir; Medeniyetin yanlış uygulamalarından kaynaklanan ormansızlaşma, kazı ve kirlilik. Bundan çıkış yolu, bu uygarlığın etkilerini, daha sürdürülebilir bir çevresel ekosistem yaratmak, yani doğal formları saklamak ve iyileştirmek için yönetmektir.

Zero Carbon, insanların sürdürülebilir seçenekleri kullanmak istemelerine rağmen, satın alınabilirliğe yöneleceğini biliyor. Bu nedenle, Zero Carbon’un çözümü, tüketiciye düşük fiyatlı yenilenebilir enerji ve fosil yakıtlar getirmektir, böylece sürdürülebilirliğin seçimi, paraya dost olur, çünkü yenilenebilir enerjinin, istediğimiz değişime ulaşmak için büyük bir katalizör olduğu görülmektedir.

Zero Carbon’un bu yenilenebilir enerji satın alınabilirliği konusundaki yolu;

  • Zero Carbon enerjisi tedarik eden firmaların tekliflerini halka arz edebileceği bir platform yaratmak.
  • Blockchain teknolojisiyle sağlanan şeffaflık, tüketiciler tarafından, enerji ihtiyaçlarını karşılayacak yenilenebilir enerji seçeneklerini ararken tüketiciler tarafından yapılan şeffaf bir karşılaştırma yoluyla, bu tedarikçiler arasında bir rekabet yaratmaktadır.
  • Tüketiciler daha sonra tercih ettikleri tedarikçiyi seçerler, çevrimiçi olarak tamamlanan akıllı sözleşmeleri alırlar.
  • Kullanılan blockchain teknolojisi, müşteriler ve tedarikçiler arasında doğrudan bir etkileşime ve güvenilir bir ağa izin verir.
  • Tüm bu işlemler, platform aracılığıyla mümkün kılınmıştır ve Energis tokenleri, tüketicilere teşvik sağlamak için kullanılmakta, böylece iklim değişikliğine karşı harekete geçmelerini teşvik etmektedir.

Piyasada Energis Token satışı

Zero Carbon projesinin başlatılması ve işletilmesi için zaman çizelgesini gösteren bir yol haritası web sitesinde mevcuttur . Bu plan arasında Energis tokenleri, bir ICO ve halka açık Token satışı içeren satış takvimi için bir dağıtım yer almaktadır.

Energis Token fiyatı, Token başına $ 0.20 olarak belirtilmiştir, ancak ABD doları cinsinden bu değere rağmen, Tokenların yalnızca kabul edilen tek para birimi olarak Ether ile satın alınabileceği belirtilmektedir.

Yol Haritası

Takım

Faydalı Linkler

İnternet Sitesi: https://www.zerocarbonproject.com/

Teknik İnceleme: https://www.zerocarbonproject.com/white-paper/

Facebook: https://www.facebook.com/Zero-Carbon-Project-1994928630745331/

Twitter: https://twitter.com/ZeroCarbonPrjct

Instagram: https://www.instagram.com/zerocarbonproject/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCILwm1XKqdCe507-x3cUArA

Reddit: https://www.reddit.com/r/ZeroCarbonProject/

Medium: https://medium.com/zero-carbon-project

linkedin: https://www.linkedin.com/company/zerocarbonproject/

Telegram: https://t.me/ZeroCarbonProject

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3396140.0

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3406822.0


bybrawe: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192480

Yazar Hakkında

bybrawe

Yorum Yap